Knihy
E-knihy
Italština pro začátečníky A1, A2 - Tomáš Dvořáček,Isabella Capalbo

Italština pro začátečníky A1, A2

Novinka
MP3 ke stažení
Nakladatel
Poslechová angličtina, 2019
Interpret

Kurz je určen pro úplné i falešné začátečníky, takže pokud jste si již úplné základy italštiny osvojili, není to vůbec na škodu. Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, v

Čti víc

290 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Kurz je určen pro úplné i falešné začátečníky, takže pokud jste si již úplné základy italštiny osvojili, není to vůbec na škodu.
Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 800 slovíček a procvičovacích vět.
Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat, přičemž každé obsahuje jiný počet slovíček a vět. Úroveň A1,A2 je začátečnická, nejvíce prostoru je proto věnováno tématům jako pozdravy a představování, cestování, volný čas, rodina, jejichž slovní zásoba a ustálené obraty vám pomohou se základně domluvit na cestách a všeobecně při komunikaci s italsky mluvícími lidmi.
Jak s kurzem nejlépe pracovat?
Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4).Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do italštiny (lekce 6) v časové pauze před italským překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe.
U každého bloku platí, že jakmile zvládnete poslech z italštiny do češtiny (lekce 1, 3, 5 – cvičení poslouchejte) přecházíte na překlad z češtiny do italštiny (lekce 2,4,6 – cvičení přeložte).
V rámci jedné lekce nemusíte pracovat se všemi stopami, můžete se více věnovat takovému poslechu, který vám nejvíce vyhovuje. Doporučuji ale poslechnout si všechny stopy dané lekce minimálně jednou.
Díky skriptům, které si můžete zdarma stáhnout ZDE, získáte mnohem širší využití celého kurzu. Ve skriptech totiž najdete návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.¨
Obsah kurzu:

Lekce 1: aktivity¨
Lekce 2: cestování
Lekce 3: určování času
Lekce 4: číslovky
Lekce 5: jídlo
Lekce 6: komunikace
Lekce 7: pozdravy
Lekce 8: práce
Lekce 9: rodina
Lekce 10: vlastnosti
Lekce 11: volný čas
Lekce 12: zájmena
Lekce 13: město, bydlení
Čti víc
Kupte společně
Italština pro začátečníky A1, A2 - Tomáš Dvořáček,Isabella Capalbo
Muž, který chtěl být šťastný - Laurent Gounelle
539 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
10:00
Rozměry
ITALA1-891
Naše katalogové číslo
653191

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
Italština pro začátečníky A1, A2 - Tomáš Dvořáček,Isabella Capalbo
Muž, který chtěl být šťastný - Laurent Gounelle
539 Kč

„Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb. “

Honoré De Balzac