Knihy
E-knihy
150 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Naše služby prohlídky vozu před koupí si u nás objednal zákazník z Banské Bystrice. Jeli jsme do jednoho nejmenovaného autobazaru, nebyl blízko, cesta nám trvala cca 3 hodiny. Po příchodu do autobazaru si nás nejprve nikdo nevšímal. Pak přišel pán cca 50letý, byl to majitel autobazaru. S ním volal náš zákazník, takže věděl, že přijdeme a auto budou prohlížet odborníci.
S kolegou jsme se tedy pustili do práce, po 15 minutách na nás spustil slovní útok: "Je to běžné takto dívat auto? Kde jste to viděli, takhle kontrolovat auto?! Já jsem kupoval auto za mnohem vyšší částku (800 000 Kč), udělal jsem zkušební jízdu a okamžitě ho vyplácel! Kupujete vůz za 180 000 Kč a prohlížíte ho, jako kdybyste přišli kupovat nové! Pánové tohle je ojetá kára, tak se probuďte! "S těmito slovy odešel na oběd. My s kolegou jsme na tohle ani nestihli reagovat.
Pokračovali jsme dál ve své práci, po chvilce ho vystřídal jeho syn, který už mnohem lépe jednal. Hlavou se mi honilo: "Co když se útokem snažil něco zakrýt? Co když je na tom autě závažná porucha a on se něco snaží ututlat, případně tuší, že auto vůbec nekoupíme a zbytečně jej přohlížíme?" Už diagnostika vykazovala podivné údaje. Snažili se několikrát mazat chybu DPF filtru? Po nastartování se nám také úplně nezdál ostřejší zvuk motoru. Auto mělo mít údajně 125 000 kilometrů. Zatím jen samé otazníky, ale nic konkrétního. Na zkušební jízdě vypadalo být vše v pořádku, do výkonu jelo auto normálně. Po zkušební jízdě znovu tatáž porucha. Ještě jednou jsem zkontroloval motor a začal vykazovat známky prasklého těsnění pod hlavou, případně prasklé hlavy válců. V nádržce chladicí kapaliny se nacházel olej. "To před zkušební jízdou takto nebylo!" Říkám kolegovi.
Čti víc
Kupte společně
Návod jak koupit auto bez rizika - Erik Černák
Krásny omyl - Vi Keeland
379 Kč
Ušetříte 116 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
49
Nakladatelství
OAPA
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
650713
Rok vydání
2019

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Návod jak koupit auto bez rizika - Erik Černák
Krásny omyl - Vi Keeland
379 Kč
Ušetříte 116 Kč

„Knihy jsou nádobami ducha. “

Thomas Mann