Knihy
E-knihy

Velká španělská gramatika

Vše, co jste kdy chtěli vědět o španělské gramatice a nikde jste to nenašli

Edika, 2010
Okamžitý download
PDF
Nakladatel
Edika, 2010

Výkladová část Velká španělská gramatika je souborem dvou na sebe navazujících knih – výkladové části a cvičebnice. Její nedílnou součástí je kvalitní nahrávka namluvená rodilými mluvčími.

Čti víc

349 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Výkladová část Velká španělská gramatika je souborem dvou na sebe navazujících knih – výkladové části a cvičebnice. Její nedílnou součástí je kvalitní nahrávka namluvená rodilými mluvčími. O autorkách: PhDr. Olga Macíková vyučuje španělštinu na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se specializuje především na výuku odborného jazyka. Během svých dlouhodobých pobytů ve Španělsku (1998–2003) a latinskoamerických zemích (Bolívie, Kuba, Venezuela) získala bohaté zkušenosti jak v hovorovém, tak odborném španělském jazyce. Shromáždila obrovské množství materiálu, který využila při zpracování různých učebnic (viz O. Macíková, L. Mlýnková: Obchodní španělština, 1. a 2. díl Učebnice současné španělštiny v nakladatelství Computer Press). Je též spoluautorkou odborných slovníků a skript Vysoké školy ekonomické. PhDr. Ludmila Mlýnková vyučuje španělštinu a portugalštinu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je spoluautorkou mnoha učebnic zaměřených na obecný i odborný jazyk (J. Jindrová, L. Mlýnková, E. Schalková: Portugalština; O. Macíková, L. Mlýnková: Obchodní španělština. 1. a 2. díl Učebnice současné španělštiny). Je autorkou a spoluautorkou skript Vysoké školy ekonomické a věnuje se také překladatelské činnosti. Cvičebnice Učebnice podrobně a srozumitelně seznamuje zájemce se záludnostmi španělské gramatiky. Kniha je šitá na míru českému uživateli a jejím hlavním cílem je přehledně a detailně vyložit zákonitosti španělské gramatiky včetně takových jevů, kterým španělské i existující české gramatiky nevěnují přílišnou pozornost nebo je úplně opomíjejí. Gramatika poslouží studentům se všemi úrovněmi znalostí (od A1 až po C2), protože výklad je koncipován přehledně a doprovodná cvičení jsou strukturována od nejjednodušších po nejsložitější. Výkladová část je rozdělena do tří oddílů: - výslovnost a pravopis - tvarosloví - skladba Cvičení naleznete v samostatné cvičebnici a jsou koncipována tak, abyste si na praktických příkladech vysvětlovanou partii procvičili a daný jev zapamatovali. Pro usnadnění pochopení a zefektivnění studijního úsilí naleznete v klíči správná řešení a překlad všech cvičení do češtiny. Cvičení označená ikonou si můžete poslechnout i na nahrávce. Rychlé nalezení určitého gramatického jevu usnadní věcný rejstřík. Cvičebnice je součástí knihy KEJ179 Velká španělská gramatika.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha CPRESS

Vyprodané

E-knihy a audioknihy

E-kniha Edika
PDF
349 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
Velká španělská gramatika - Olga Macíková, Ludmila Mlýnková
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen
548 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
528
Nakladatelství
Edika
Jazyk
český, španielsky
Naše katalogové číslo
615791
Rok vydání
2010

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Veronika Balážová
30.9.2012
Názor čitateľa
Podľa môjho názoru je táto kniha fakt že super :-) Španielčina je tu vysvetlená úplne dopodrobna a čo je ešte lepšie, ku výkladu sú aj v druhej knihe spravené cvičenia, ku ktorým je možnosť vypočuť si aj CD. Som veľmi spokojná, palec hore :-) Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Velká španělská gramatika - Olga Macíková, Ludmila Mlýnková
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen
548 Kč

„Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec.“

Voltaire