Knihy
E-knihy

O škole

Hravé úkoly s povídáním pro předškoláky

Edika, 2016
Okamžitý download
PDF
54 minut čtení
Nakladatel
Edika, 2016

Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte.

Čti víc

79 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Tato kniha je určena všem dětem, které se připravují ke vstupu do školy, jejich rodičům a pedagogům v mateřských školách. Přechod z mateřské do základní školy je významným mezníkem v životě každého dítěte. Z předškoláka se stává školák, k hravým činnostem dítěti přibudou každodenní školní povinnosti. Aby se nástup dítěte do školy povedl co nejlépe, měly by být děti na tento krok připraveny předem. A právě k tomu je tato publikace určena. Kniha provází předškoláky od prvního školního dne po celý školní rok a pomáhá tak nenásilnou formou připravit vašeho předškoláka na to, co ho čeká v první třídě. Dítě se v knize seznámí s tím, jak to ve škole chodí, koho tam může potkat, co všechno tam bude dělat, co tam může zažít a s jakými vyučovacími předměty se v první třídě setká. A při tom všem se rozhodně nebude nudit. Bude plnit spoustu hravých úkolů, které pomáhají při rozvoji schopností důležitých právě pro malého školáka, jako jsou: * pozornost * paměť * samostatné myšlení * vyjadřovací schopnosti * jemná motorika * početní představy Je připravena spousta dalších zábavných úkolů, díky nimž bude pro dítě nástup do školy jednodušší. Mnoho pěkných chvilek strávených s touto knihou a úspěšný start vašeho dítěte ve škole přeje autorka.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Vyprodané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
79 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
O škole - Ivana Novotná, Quis Josef
Zrcadlový muž - Lars Kepler
378 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
64
Nakladatelství
Edika
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
615595
Rok vydání
2016
Kategorizace

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

O autorech/autorkách

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
O škole - Ivana Novotná, Quis Josef
Zrcadlový muž - Lars Kepler
378 Kč

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij