DOLLER Kalendář - Jirka Doležal, Jan Emler
DOLLER Kalendář
449 Kč
Knihy
E-knihy

DOLLER Kalendář

nedatovaný

Výrobce
DOLLER & Friends

Nedatovaný DOLLER Kalendář ve formátu A3 je užitečným pomocníkem při plánování aktivit a realizaci nápadů, které chceš mít pořád na očích. Stejně jako DOLLER Diář, i Kalendář slouží jako skvělý nástroj pro vizualizaci...

Čti víc

449 Kč

Posíláme do 10 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o produktu

Nedatovaný nástěnný kalendář. Král vizualizace a sdílení úkolů.

Jak Kalendář efektivně využít:
Nedatovaný DOLLER Kalendář je užitečným pomocníkem při plánování aktivit a realizaci nápadů, které chceš mít pořád na očích. Stejně jako DOLLER Diář, i Kalendář slouží jako skvělý nástroj pro vizualizaci – jeho volná políčka přímo vybízí k zaznamenání cílů, přání a myšlenek tak, aby se v budoucnu mohly snadno stát skutečností.

Velký formát a dostatek místa ti umožní si zaznamenat plány, o kterých budeš mít přehled nejen ty, ale i ostatní. Tvá rodina, partner/ka, spolubydlící nebo kolegové uvidí, kde jsi nebo co tě tento týden čeká. Kalendář tak poslouží i ke skupinovému sdílení informací a synchronizaci společných aktivit.

DOLLER Kalendář využiješ nejen při plánování meetingů, akcí nebo odevzdání úkolů, ale také ke sledování opakujících se činností, jejichž cílem je změnit nebo zavést nějaký návyk. Poskytne ti dokonalý přehled o tom, kdy a jak často se dané aktivitě věnuješ. Chceš každý den běhat, věnovat pár minut hře na kytaru, nebo se naučit pár španělských slovíček? Odškrtávej si den po dni. Na konci měsíce pak můžeš zhodnotit svůj pokrok v měsíčním shrnutí.

Díky svému víceúčelovému využití Kalendář skvěle doplní nejen DOLLER Diář, ale i jakýkoliv elektronický diář, ve kterém mohou poznámky snadno zapadnout. Po zavěšení na viditelné místo budeš mít jistotu, že z plánovaných aktivit ani vizualizovaných cílů nic nepřehlédneš.

Design
DOLLER Kalendář ve formátu A3 obsahuje 12 oboustranných listů – jeden pro každý měsíc. Na rubu každého listu najdeš měsíční shrnutí, které můžeš na konci měsíce jednoduše vytrhnout a použít k dalšímu individuálnímu vyhodnocení.

Kalendář je navržen tak, aby nechal maximální prostor tvojí kreativitě. Je jen na tobě, jestli si do něj budeš jen psát nebo ho zkrášlovat malůvkami. Solidní gramáž papíru 200 g/m2 zaručuje, že se na něm můžeš klidně vyřádit i s pomocí alkoholových fixů, temper nebo vodovek bez obav, že by se papír propil.

Finální kompletaci a perforování Kalendáře jsme svěřili do šikovných rukou tiskařských řemeslníků z Mělníka, jejichž letitý um si naprosto získal naši důvěru.
DOLLER Kalendář zkrátka nechá vyniknout tvou osobnost a pomůže ti splnit tvá nejtajnější přání.
Čti víc
Kupte společně
DOLLER Kalendář - Jirka Doležal, Jan Emler
DOLLER (růžový) - Jirka Doležal, Jan Emler
898 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
12
Naše katalogové číslo
610059
Hmotnost
363 g
Jazyk
český

Recenze

Jak se vám produkt líbil?

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
DOLLER Kalendář - Jirka Doležal, Jan Emler
DOLLER (růžový) - Jirka Doležal, Jan Emler
898 Kč

„Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí.“

Jiří Mahen