Vzpoura na Nexu

Okamžitý download
EPUB
MOBI
6-7 hodin čtení
Nakladatel
FANTOM Print, 2017
1. díl série
Mass Effect: Andromeda

Další formáty

Kniha
284 Kč

CO VŠECHNO JE ČLOVĚK OCHOTEN OBĚTOVAT, ABY ZACHRÁNIL VIZI SVÉ MRTVÉ VELITELKY... ... když mu přitom na bedrech leží osud tisíců kolonistů? Jedna galaxie už je rasám Rady malá a stačí jedna lidská vizionářka, aby se do pohybu...

Čti víc

Další formáty

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

CO VŠECHNO JE ČLOVĚK OCHOTEN OBĚTOVAT, ABY ZACHRÁNIL VIZI SVÉ MRTVÉ VELITELKY...
... když mu přitom na bedrech leží osud tisíců kolonistů?
Jedna galaxie už je rasám Rady malá a stačí jedna lidská vizionářka, aby se do pohybu uvedl šílený projekt: stavba obří vesmírné stanice, která by zvládla dopravit do sousední galaxie osadníky a položila základy nové kolonii, na které by se podílely všechny rasy Mléčné dráhy.
O šest století později stanice Nexus konečně dorazila ke svému cíli a začíná oživovat svou klíčovou posádku. Šéfka bezpečnosti Sloane Kelly se však z kryostáze neprobouzí do atmosféry nadšeného očekávání, ale do noční můry plné plamenů a smrti. Nexus je kriticky poškozený, dost možná pod útokem nepřátel, a Sloane se může jen pokoušet zachránit, co se dá, a doufat, že se celá stanice nerozpadne dřív, než vůbec z Andromedy uvidí jedinou hvězdu.
A s ubíhajícími dny a týdny je situace je čím dál horší. Nexus drží ve svých spárech podivná pavučinová Zkáza táhnoucí se volným vesmírem. Čtyři archy s desítkami tisíc kolonistů, které měly Nexus doprovázet, jsou podle všeho nenávratně ztraceny. Tzv. „zlaté světy“, planety podle všech předběžných průzkumů ideální k osídlení, jsou mrtvé. Zásoby a laboratoře Nexu zničila havárie, která připravila o život i vrchní velení, a tak na celou stanici kromě Sloane dohlíží jen duo úředníků a šéfka inženýrů. Těch pár set členů posádky probuzených kvůli opravám stanice pomalu zachvacuje frustrace, protože naděje i přídělů ubývá… a navzdory veškerým Sloaniným snahám se nepokoje šíří. Schyluje se ke vzpouře, která dost možná zničí sen o životě v Andromedě ještě dřív, než vůbec začal.
Nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint.cz) přináší první knihu ze světa dlouho očekávané nové kapitoly v historii herní série Mass Effect. Román Vzpoura na Nexu českým čtenářům představuje první střípek z galaxie v Andromedě, kde Průzkumníci vedou svoje národy k vybudování nového domova stovky světelných let daleko od Mléčné dráhy. Neznámo volá a první kroky vesmírných pionýrů se uskuteční právě na palubě Nexu… pokud vydrží žít dostatečně dlouho.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Na skladě
-5 %
284 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

E-knihy a audioknihy

E-kniha
EPUB
MOBI
189 Kč

Okamžitě ke stažení
Jak číst e-knihy?

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
Nexus Uprising
Počet stran
4066-7 hodin čtení
Rok vydání
2017
Naše katalogové číslo
601735
Jazyk
čeština
1. díl série
Mass Effect: Andromeda
Nakladatel
FANTOM Print

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


9
Text - Dmitry Glukhovsky
Právě čtu
Text

Čitateľ prevažne Post-apokalyptických románov :) ale som otvorený akémukoľvek žánru. Vyštudoval som SPU v Nitre a momentálne pracujem :)

Štefan Filaga
4.5.2018
Názor čitateľa
Opäť je tu kniha z hernej predlohy sveta Mass effect. Tento krát nie len v "novom" vesmíre ale i s novými postavami a novým príbehom. A myslím si, že sa táto kniha vskutku vydarila. Nový príbeh s novými postavami tak trochu oživil toto univerzum a ukázal čitateľovi aj niečo iné ako príbeh Sandersovej a Andersona. Tento krát to bol príbeh predovšetkým o Sloane Kellyovej. Avšak nie len ona bola hlavnou postavou - tých bolo o niečo viac čo nebolo na škodu, pretože si človek dokázal obľúbiť ( či znenávidieť ) za tak krátky čas aj viac postáv.

Čo sa týka samotného príbehu - ten sa moc nelíšil od predchádzajúcich kníh. Ak niekto čaká vesmírne zrážky medzi jednotlivými rasami, tak túto knihu ani čítať nemusí. Opäť ide o príbeh skôr jednotlivých postáv ( tzv. žabomyšacie vojny ) ako o príbehy rás čo ma v podstate dosť mrzí. Čakal som, že v knihe natrafím na nejaký väčší konflikt ale nedočkal som sa. V podstate som to čakaj aj u predchádzajúcich kníh, ale zrejme žiadny autor sa do tak veľkého diela nechcel pustiť.

Aj napriek tomu však knihu hodnotím pozitívne, pretože fanúšik tejto hernej série si jednoducho túto knihu musí prečítať tak či tak.
Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc

„Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. “

Oscar Wilde