Knihy
E-knihy
Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna - Pavel Hirax Baričák

Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna

Novinka
MP3 ke stažení
Nakladatel
HladoHlas Group, 2019
Interpret

Druhý díl Hiraxova Slabikáře štěstí vám odpoví nejen na tyto otázky, ale vysvětlí i model a vznik „oběti", tichého a agresivního energetického upíra, zrod opičí lásky, důvody nízkého sebevědomí a příčiny zrodu ze strachů v

Čti víc

355 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Vaše duše touží být milovaná. Vámi.Proč si člověk přitahuje „zlého" partnera?Proč se nám neplní to, po čem toužíme? Jak urychlit záměr? Co je důvodem přehnaného omlouvání a sebeobviňování? Jak řešit tlak pomluv a závisti?Jaký je skutečný původ nemoci? Čím víc druhým pomáháte, tím víc vám škodí?Druhý díl Hiraxova Slabikáře štěstí vám odpoví nejen na tyto otázky, ale vysvětlí i model a vznik „oběti", tichého a agresivního energetického upíra, zrod opičí lásky, důvody nízkého sebevědomí a příčiny zrodu ze strachů v člověku. Kniha chce pozitivně motivovat k vykročení na cestu sebeproměny a rozpuštění duševních bolestí. Autor klade důraz na sebepozorování jako způsob poznání sebe sama a čištění se, vnímání souvislostí u věcí, které se nám neustále opakují, počátek vnitřního dialogu, zbavení se zlozvyků a programů, které berou energii a škodí. Zdůrazňuje důležitost vděčnosti, pokory, obětavosti, osobní disciplíny, sebeodpuštění, zastavení přehnaného omlouvání a sebeobviňování. Napovídá čtenáři cestu sebeproměny přes sebepoznání a objevení souvislostí.
Čti víc
Kupte společně
Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna - Pavel Hirax Baričák
Žízeň - Jo Nesbo
704 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
16:22
Naše katalogové číslo
599593

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Slabikář štěstí 2 - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna - Pavel Hirax Baričák
Žízeň - Jo Nesbo
704 Kč

„Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi.“

Gilbert Keith Chesterton