Knihy
E-knihy

Mycelium III: Pád do temnot

Argo, 2019
Okamžitý download
EPUB
MOBI
6 hodin čtení
Nakladatel
Argo, 2019
3. díl série
Mycelium

V centru pozornosti gerdánské tajné služby je jediný muž: ten, kterého si vybraly Lodě. Intriky a podloudné meziplanetární akce probíhají vskrytu, ale všechno nevyslovené a nepřiznané, co odpradávna bylo mezi Össe a Gerdou, přesto...

Čti víc

198 Kč

Běžná cena Běžně 348 Kč

Ušetříte 43%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

V centru pozornosti gerdánské tajné služby je jediný muž: ten, kterého si vybraly Lodě. Intriky a podloudné meziplanetární akce probíhají vskrytu, ale všechno nevyslovené a nepřiznané, co odpradávna bylo mezi Össe a Gerdou, přesto náhle vystoupí na povrch: křivdy, násilí, hrdinství, mlčení. Ti, jejichž světy žily ve vzájemné nenávisti celé věky, svádějí poslední bitvu o artefakt Lodí; a v téže chvíli za tenkou stěnou vlastní mysli i Lucas Hildebrandt bojuje z posledních sil – o příčetnost, o důstojnost, o lidství. Čeká ho dilema a rozhodnutí. Ökrë, Třetí z posvátných drog, může být jeho záchranou i zkázou; ale ať už se pro něj stane čímkoliv, sežehne plamenem všechno, co bylo. Minulost končí. A muže s temnou gerdánskou duší, povahou a kořeny čeká jen propast – a Pád do temnot.
Čti víc
Kupte společně
Mycelium III: Pád do temnot - Vilma Kadlečková
Kontrakt - Melanie Moreland
397 Kč
Ušetříte 280 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
424
Nakladatelství
Argo
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
598351
Rok vydání
2019

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?


Petr Čapek
31.7.2014
Názor čtenáře
Pokud vám v předchozích dílech přišlo, že spousta věcí zůstala neobjasněna, zde naopak leccos vypluje na povrch a leckdy jde o věci, které se původně zdály zcela nepodstatné. Ve výsledku tak Kadlečková zodpoví některé otázky, ale samozřejmě ne všechny, aby neochudila o napětí ani další pokračování. Autorka navíc přidala pár nových věcí, nad kterými si budou čtenáři lámat hlavu v budoucnu. Ovšem nepředbíhejme, na závěry je ještě času dost. Přece jen nás ještě dva díly čekají.

Nad tím, zda se Pád do temnot povedl, asi není potřeba dlouze polemizovat. Vilma Kadlečková své kvality prokázala více než jasně. Krásným důkazem toho jsou i ocenění, která získala za první díl. Takže pokud má někdo obavy, že by kvalita s přibývajícími knihami klesala, mohu vás ubezpečit, že tomu tak není. Mycelium si drží laťku zatraceně vysoko a nedá se očekávat, že by tomu mělo být v posledních dvou dílech jinak.
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Mycelium III: Pád do temnot - Vilma Kadlečková
Kontrakt - Melanie Moreland
397 Kč
Ušetříte 280 Kč

„Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi.“

Gilbert Keith Chesterton