Hurvínkův kouzelný gramofon - Denisa Kirschnerová,Ladislav Dvorský,Miloš Kirschner,Vladimír Straka,Helena Štáchová,Josef Šváb-Malostranský,Josef Skupa,Luboš Homola,Miki Kirschner,Robin Král
Audiokniha
Nakladatel
Supraphon, 2019
Interpret
Délka
1:12

Výjimečný archiv: S + H + Supraphon = 90 let spolu Je to opravdu tak! Číst víc

  • MP3 ke stažení
  • Čeština

139 Kč

Ihned ke stažení
Další audioknižní vydání
Hurvínkův kouzelný gramofon -
MP3 na CD
Čeština, 2019
Více než tři týdny
-5 %

201 Kč

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Více o audioknize

Výjimečný archiv: S + H + Supraphon = 90 let spoluJe to opravdu tak! První nahrávky Spejbla a Hurvínka byly pořízeny v roce 1929 a katalogově spojené firmy Ultraphon, Esta a Supraphon jsou od té doby celých devadesát let při tom. Nová kompilace producentky Denisy Kirschnerové tuto skutečnost dokládá výběrem těch nejlepších dialogů obou hlavních protagonistů v podání všech tří dosavadních interpretů, tedy prof. Josefa Skupy, Miloše Kirschnera a Martina Kláska. Je to velmi zajímavá exkurze do slavné historie divadla S + H, ale také zvukových záznamů v českém jazyce, třeba ještě zprvu točených ve studiu v Berlíně. Dnešní naprostý fenomén v oblasti loutkového divadla a mluveného slova (celkem pět a půl milionu jen Supraphonem prodaných nosičů s hlasy ušatého otce, jeho synka, psíka a přátel) je tu zachycen v dějinných souvislostech. Aktuální vstupní dialog k obsahu tohoto mimořádného albumu letos v únoru Spejbl a Hurvínek natočili jako vtipnou pozvánku a osobní vysvětlivku.
Číst víc
Délka
1:12
Naše katalogové číslo
592339
Jazyk
čeština
Nakladatel
Supraphon
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila audiokniha vám?

„Na ty, kteří jsou jiní, číhá nebezpečí za každým rohem.“