Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit
Martinusácky kryt na telefon: Kámo, čteš ty vůbec?, Martinus, 2019

590 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Naši skřítci doporučují

Více o produktu

Knižní outfit pro váš telefon!
Novodobí knihomolové, kteří nechtějí zmeškat žádnou novinku, používají telefony, aby mezi sebou mohli komunikovat na vzdálenosti ještě delší, než za sedmero horami a sedmero řekami. Jenže telefony často nezapadají do knihomolského lifestylu, a proto jsme se rozhodli, že nejen vás, ale taky vaše telefony ohákneme do knižního outfitu :-). Tak neváhejte a vyberte si jeden z knihomolských krytů i pro váš telefon!
Připravili jsme pro vás hned několik verzí, které vám připomenou slavné knihomolské hrdiny nebo soutěže. Lehoučký a tenký kryt z polykarbonátu má kvalitní, oděrkám vzdorující potisk a váš telefon v něm bude v maximálním bezpečí.
Kryt má minimální vliv na celkovou velikost a váhu zařízení a nikterak neomezuje přístup k ovládání telefonu ani k portům pro připojení.
Kryty jsou s láskou ke knihám a čtenářům vyráběny na Slovensku v Bratislavě.

Knihomolské kryty budou vyrobeny na míru telefonu, který si vyberete (varianty najdete po pravé straně nahoře) a jakmile si vytvoříte objednávku, pustí se knižní skřítci do práce. Nebojte, nebudete čekat dlouho, za pár dní bude kryt na cestě k vám!
Číst víc

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbil produkt vám?

„Zhluboka jsem se nadechla a naslouchala známému, chlubivému hlasu svého srdce. Já jsem, já jsem, já jsem.“

Pod skleněným zvonem - Sylvia Plath, 2018