Knihy
E-knihy

Jak si udržet nejlepší zaměstnance

Nakladatel
Computer Press, 2004

Kniha Leigha Branhama "Jak si udržet nejlepší zaměstnance" je praktickým zdrojem informací pro každého vedoucího a odborníka v oblasti lidských zdrojů...

Čti víc

454 Kč

Běžná cena Běžně 478 Kč

Ušetříte 5%

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Kniha Leigha Branhama Jak si udržet nejlepší zaměstnance je praktickým zdrojem informací pro každého vedoucího a odborníka v oblasti lidských zdrojů. Díky inspirujícím příkladům, praktickým návrhům, dotazníkům a vzorovým plánům kniha obratně ilustruje, že snaha o udržení zaměstnance nespočívá jen v tučném platu, nýbrž zahrnuje množství drobností, které poslouží ke zvýšení pracovního výkonu, motivace a pracovního uspokojení.
Čti víc

Recenze, kritiky

"Příručka pro přežití' určená pro ty, kteří bojují za schopné pracovníky. Pokud se vaše společnost naučí aplikovat třeba jen některé z těchto postupů, bude výrazně úspěšnější při udržení schopných pracovníků. Tato kniha nenabízí pouze teoretické úvahy, ale také skutečná řešení a základní taktiky, které lze snadno realizovat a je ověřeno, že vedou k výsledkům." Joe Bosch, hlavní vedoucí podniku Pizza Hut, Inc.

"Pan Branham nám připomíná, že přední společnosti se od konkurence liší zaměřením na potřeby zaměstnanců a budováním jejich oddanosti. Podniky, které chtějí udržet špičkové zaměstnance a chtějí být v budoucnu úspěšné na tvrdém konkurenčním trhu, by měly aplikovat naprosto přirozené principy." T. Dallas Kneale, vedoucí podniku Compensation & Benefits, H & R Block

"Kniha ,Jak si udržet nejlepší zaměstnance' by měla být povinnou četbou pro všechny vedoucí pracovníky v dnešním obchodním prostředí. Je to praktická, přímočará kniha, která poskytuje skvělé návrhy jak opravdu motivovat a udržet vaše nejlepší zaměstnance. Často se na ni budu odkazovat." Phil Mooney, vicepresident lidských zdrojů společnosti - Lanier Clothes, and Oxford Industry

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
327
Hmotnost
570 g
Rok vydání
2004
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Computer Press
Rozměr
165×225 mm
ISBN
8025102237
Naše katalogové číslo
50035

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

3 hodnocení

3
0
0
0
0

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čti víc