Knihy
E-knihy

K.

Vydavatel
Slovart CZ, 2008
Překlad

O Kafkovom diele boli vydané stovky kníh a tisíce štúdií. Všetci autori sa v nich snažili povedať niečo, čo ostatní nevypovedali, a postihnúť tak Kafkovu jedinečnosť...

Čti víc

379 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do týdne

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

O Kafkovom diele boli vydané stovky kníh a tisíce štúdií. Všetci autori sa v nich snažili povedať niečo, čo ostatní nevypovedali, a postihnúť tak Kafkovu jedinečnosť. Roberto Calasso, taliansky filozof, znalec mytológie a vydavateľ, sa vo svojej knihe K. ku Kafkovi postavil nie ako ten, ktorý našiel pravdu v jeho diele, ale ako čitateľ, porovnávajúci reálny svet, so svetom z knihy.
Čti víc
Kupte společně
K. - Roberto Calasso
Fitness diář 2018 (český jazyk) -
674 Kč
Ušetříte 94 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
K.
Rozměr
145×230 mm
ISBN
8073910587
Naše katalogové číslo
47652
Počet stran
200
Hmotnost
330 g
Rok vydání
2008
Vazba
pevná vazba
Jazyk
slovenský
Nakladatelství
Slovart CZ

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Společnost Nakladatelství Slovart, s.r.o., byla založena v Praze v únoru 1994 jako dceřiná firma Vydavateľstva Slovart, s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Nakladatelství Slovart vydalo již více než 2000 českých titulů, a to licenčních knih předních světových nakladatelů (např. Dorling Kindersley, Könemann, Taschen, Gallimard). Dále vydává knihy domácích

autorů převážně z oblasti dětské a populárně naučné literatury např. Naše vlast, Encyklopedie naší přírody s trvalou snahou, aby měly reálnou perspektivu prosadit se i v zahraničí.

V roce 2012 se součástí Nakladatelství Slovart stalo také nakladatelství Brio. Nakladatelství Brio vydává ve spolupráci s předními spisovateli a výtvarníky nádherně ilustrované originální příběhy a sbírky pohádek pro děti od šesti do dvanácti let. Pro starší děti, mládež a dospělé Brio nabízí sebrané spisy pohádek a bajek od renomovaných spisovatelů, doplněné o to nejlepší z klasické literatury celého světa.

Za poslední roky si Nakladatelství Slovart výrazně upevnilo pozici na českém knižním trhu, o jeho knihy je i velký mediální zájem a patří mezi nejvyhledávanější nakladatelství ze strany tuzemských i zahraničních obchodníků, běžných zákazníků i autorů.

Trvalé a cílené získávání perspektivních zahraničních kontaktů významně přispívá k rozšiřování vývozní, dovozní i ediční činnosti. Nakladatelství se stalo vývozcem nejprestižnějších českých knih o umění i od jiných vydavatelů do četných států Evropy, ale i do Japonska, USA a dalších zemí. Vlastní produkce a obchodní aktivity firmy jsou každoročně vysoce hodnoceny na nejvýznamnější přehlídce oboru v ČR - mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy Praha.

Čti víc
Kupte společně
K. - Roberto Calasso
Fitness diář 2018 (český jazyk) -
674 Kč
Ušetříte 94 Kč