Logopedické vymalovánky - Ivana Novotná, Miroslav Růžek (ilustrácie)
Logopedické vymalovánky
142 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Logopedické vymalovánky

Logopedická cvičení pro děti od 4 do 7 let

Nakladatel
Edika, 2019

Logopedické vymalovánky jsou určeny především předškolákům a začínajícím školákům, kterým činí potíže správná výslovnost některých hlásek. Vymalovánky mohou využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální...

Čti víc

142 Kč

Běžná cena Běžně 149 Kč

Ušetříte 5 %

Posíláme do pěti dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Procvičte si s dětmi při zábavném malování výslovnost obtížných hlásek

Logopedické vymalovánky jsou určeny především předškolákům a začínajícím školákům, kterým činí potíže správná výslovnost některých hlásek. Vymalovánky mohou využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Při práci s dětmi je velmi důležitá motivace, protože pouze s její pomocí můžeme dosáhnout aktivace dítěte. A právě vymalovánky děti k práci vhodně motivují a pomáhají jim předejít možné nechuti k logopedickým cvičením. Současně s touto interaktivní knihou tedy nezapomeňte dětem podat kvalitní pastelky.

V první části knihy jsou úkoly k procvičování hlásek, se kterými mívají děti největší potíže – Ď, Ť, Ň, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř. Nácvik je prováděn nejdříve pomocí slov, vět, popisu děje na obrázku, poté se děti naučí říkanku a nakonec udělají grafomotorické cvičení, které se vztahuje k říkance.

V druhé části potom děti plní různé úkoly, při nichž procvičují nejen výslovnost, ale také rozvíjejí slovní zásobu a schopnost souvisle se vyjadřovat, sluchové vnímání pro hlásky, zrakové vnímání, paměť, předložkové vazby a další důležité schopnosti a dovednosti.

Aby se z cvičení nevytratila radost a zábava, a přesto přinášela výsledky, poskytneme dětem dostatek času na seznamování s obrázky i úkoly. Ponecháme na dětech, zda si obrázky vyplní před či po splnění úkolu. Kniha by měla dětem pomoci nejen v rozvoji komunikačních schopností, ale také připravit příjemné chvíle se zábavným „učením“.

3. vydání.

Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha šitá vazba, český jazyk, Edika, 2019
-5 %
142 Kč

Posíláme do pěti dní

Kniha šitá vazba, slovenský jazyk, Albatros, 2021
-5 %

Vyprodané

Kniha šitá vazba, slovenský jazyk, Edika, 2017
-5 %

Vyprodané

Kniha šitá vazba, slovenský jazyk, Edika, 2011

Vyprodané

Kniha brožovaná vazba, slovenský jazyk, Edika, 2013

Vyprodané

Kniha šitá vazba, český jazyk, Edika, 2009

Vyprodané

Kniha šitá vazba, český jazyk, Edika, 2016
-5 %

Vyprodané

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,9 / 5

29 hodnocení

27
1
1
0
0

2
Zem ľudí - Antoine De Saint-Exupéry
Právě čtu
Zem ľudí

Som mama, detská psychologička a milovníčka kníh, hudby a koláčov

Monika Kubičáková
předevčírem
Výborná pomôcka pre deti, rodičov aj učiteľov
Omaľovánky obsahujú jednoduché obrázky s nenáročnými a zrozumiteľnými úlohami, prostredníctvom ktorých môže dieťa zlepšiť svoju výslovnosť. U nás doma jednoznačne vyhrávajú úlohy na písmeno L a R, ale syna zaujali aj sykavky. Vždy si k tomu pripravíme aj nejaké odmeny a hranie "na školu" môže začať. Odporúčam ju aj pre žiakov 1. a 2. ročníka, kedy je dôležité, aby správne vyslovovali a v súvislosti s tým aj správne písali. Čti víc
2
Šeptuchy - Alena Sabuchová
Právě čtu
Šeptuchy

Rada čítam, najradšej kriminálne romány, ale nielen tie, hlavne knihy , v ktorých je príbeh. A ešte mám veľmi rada knihy o umení a aj skutočne dobré historické romány.

Ivana Švecová
11.2.2021
Logopedické maľovanky
Kniha je vhodná pre deti, ktoré v tejto mimoriadnej situácii nemôžu navštevovať predškolské zariadenie. Spolu s rodičom si precvičia slovnú zásobu, výslovnosť a aj jemnú motoriku. Čti víc
Lucia Hauková
31.5.2020
Spokojnosť
Syn má síce už 14rokov,ale od prvého slova máme logopedicke problémy.. Veľmi rád vymalovava a kreslí.. Mne vymalovavanka pomáha s nim precvičovať slovíčka, on relaxuje pri vymalovavani..spokojny je. Čti víc

Čti víc
Čti víc

„Spálené knihy osvítily svět.“

Ralph Waldo Emerson