Knihy
E-knihy
90 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Laskavost – jedna z nejkrásnějších lidských vlastností, která je od jejích příjemců občas považována za samozřejmost. Lidé se ovšem nerodí dobří, zlí, závistiví, ani laskaví. Jejich osobnost je vytvářena postupně a ovlivněna dějem a prostředím, ve kterém se malý človíček nachází. Pan Jindřich Malšínský se v tomto díle zaměřil na lidské hodnoty, které dělají naši Zemi krásnější.
Kniha čítající deset příběhů popisuje situace a životy různorodých bytostí – takových, které známe z běžného života, i takových, které známe jen z pohádek či lidových vyprávění, bajek a pověstí. Ačkoliv je každá pohádka naprosto odlišná, všechny mají jeden společný rys – něžně sdělují, jak je důležité, aby se ve světě, který každým rokem prožívá změny, zachovaly tradiční kvality.
Příběhy rovněž nabízí malým posluchačům nahlédnutí do dob, kdy jejich babičky a dědečkové byli dětmi, jakým stylem jim byly vyprávěny pohádky a jak nakládali s volným časem. Díky tomu má kniha i vzdělávací charakter. A to jistě ocení mnoho dalších generací čtenářů.
Čti víc
Kupte společně
Laskavé pohádky z 21. století - Jindřich Malšínský
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen
289 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
144
Nakladatelství
Nakladatelství ŽÁR
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
449419
Rok vydání
2018

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Laskavé pohádky z 21. století - Jindřich Malšínský
Scandalous: Šokující láska - L.J. Shen
289 Kč

„Knihy jsou němí učitelé.“

Aulus Gellius