The Light of numbers (Světlo čísel) - Jiří Veselý
The Light of numbers (Světlo čísel)
998 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

The Light of numbers (Světlo čísel)

Book + cards

Na skladě
Nakladatel
Jiří Veselý, 2018

Další formáty

Kniha
998 Kč

The Light of numbers (Světlo čísel, ktorá je v anglickom jazku) je unikátní balíček 36 číselných karet seberozvoje, včetně doprovodné knížky Světlo čísel (169 stran), která představuje a definuje zcela nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významu

Čti víc

Další formáty

998 Kč

Na skladě, posíláme ihned

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

The Light of numbers (Světlo čísel, ktorá je v anglickom jazku) je unikátní balíček 36 číselných karet seberozvoje, včetně doprovodné knížky Světlo čísel (169 stran), která představuje a definuje zcela nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významu čísel. Představený numerologický koncept „nového věku“ vychází přímo z prazákladních univerzálních Kosmických principů, a proto nese název KOSMICKÁ NUMEROLOGIE.

Unikátnost číselných karet a kosmické numerologie
Karty Světlo čísel jsou multifunkční. Kromě Kosmické numerologie obsahují také prastarou moudrost Keltů a Dálného východu. Karty navíc tvořivě pracují s nejutajovanějším Kosmickým kódem všech dob a kultur. Tento supertajný Kosmický kód všech kódů, je zde díky novým a úžasným objevům geniálních badatelů poodhalen a karty jsou na něj přímo napojené a pracují s ním. Také tímto napojením jsou karty Světlo čísel zcela výjimečné.
Číselné karty Světlo čísel jsou karty nové generace a „nového věku“ vyššího vědomí. Jsou unikátní, protože žádné jiné jim nejsou ani vzdáleně podobné. Karty Světlo čísel přináší nové objevy a nové možnosti nedozírného dosahu. Přináší pochopení základních Kosmických principů, jež v jednotě prokvétají napříč všemi úrovněmi Univerza, včetně číselné symboliky. Přináší nejen jejich uvědomění a pochopení, ale také jejich praktické uchopení v každodenní realitě života. Číselné karty Světlo čísel přináší nový pohled na svět, na Univerzum, a tudíž i na sebe sama.

Pro koho jsou karty určeny
Podstatou karet Světlo čísel je všudypřítomná KOSMICKÁ NUMEROLOGIE. Její novátorský způsob nazírání na symboliku čísel a základních principů Univerza, má neohraničený potenciál prosvětlovat nám realitu našich životů. Kosmická numerologie obecně evokuje nové úrovně vnímání a přináší hlubší pochopení Kosmických souvislostí.
KOSMICKÁ NUMEROLOGIE není jen nějakou zajímavou novinkou pro numerology, nebo ezoteriky, přímo naopak, je předurčena k praktickému užitku doslova každému, každý den, po celý jeho život. Karty Světlo čísel nejsou předurčeny jen pro nadané a vyvolené kartářky. Byly testovány jak kartářkami, tak i laiky a lidmi „mimo obor“. Prokázaly univerzální napojení s univerzální platností. A není divu, vždyť pracují s univerzálními Kosmickými silami, principy a zákonitostmi.

Hlavní přínos karet a kosmické numerologie
Lidské bytosti jsou obklopeny a prostoupeny vnějšími i vnitřními Vesmíry. Energie - informace - kódy - symboly, … jsou úplně všude a jsou přímými projevy Univerza. Vesmír nehovoří lidskými slovy a větami. Součástí vědomí Univerza a jeho řeči jsou symboly. A čísla patří mezi základní symboly Univerza. Čísla jsou součástí jeho vědomí. Čísla jsou součástí jeho řeči. Kdo porozumí řeči čísel, porozumí hlouběji Univerzu a tím i sám sobě. I kdybyste někdy karty Světlo čísel nedopatřením ztratili, vůbec to nevadí, protože zákonitosti Kosmické numerologie již budou součástí Vašeho vnímání. Pokud ji jednou uzříte, máte k její moudrosti přístup navždy.

Praktická názornost – ověřte si to vy sami
Univerzum obsahuje řád, který je zjevně zrcadlen ve všech jeho aspektech. Čísla jsou nedílnou součástí tohoto řádu a nádherně moudrým a duchaplným způsobem zrcadlí základní Kosmické principy, podle nichž Univerzum funguje. Díky všudypřítomné bohaté názornosti má každý z nás kdykoliv možnost si v praxi ověřovat platnost KOSMICKÉ NUMEROLOGIE, neboť na podvědomé úrovni se základními Kosmickými archetypy pracuje lidstvo neustále.

Možnosti využití karet
Obecně je hlavním přínosem balíčku karet Světlo čísel nový náhled na čísla jako taková, na symboliku Univerza, na celkové Kosmické souvislosti a tudíž i na svět. Dalším přínosem jsou karty samotné. Lze s nimi pracovat na nespočet způsobů, neboť jsou multifunkční a poskytují mnoho rovin informací souběžně. Doslova tím vybízí k tvořivosti. Největší poklady vydávají těm, kteří k nim přistupují po svém, tvořivě a hravě.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Kniha 2018
Na skladě
998 Kč

Na skladě, posíláme ihned

Kniha 2017
Na skladě
998 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Další
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

5,0 / 5

1 hodnocení

Čti víc

„Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. “

Jan Amos Komenský