The Bone Queen - Alison Croggon
The Bone Queen
318 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy
318 Kč

Dodání může trvat více než tři týdny

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Bestselling author Alison Croggon's compelling story introduces readers to the world of Pellinor, and will captivate fans of high fantasy novels. Perfect for readers of Tolkien and Garth Nix, The Bone Queen is the highly anticipated prequel to the original Pellinor sequence, and will delight fans of critically acclaimed author Alison Croggon, as well as newcomers to the world of Pellinor. Cadvan of Lirigon, one of the most powerful Bards of his time, has been exiled from the School of Lirigon for a grievous crime that unleashed the power of the Bone Queen. Isolated and guilt-ridden, he is burdened by memories of his dealings with the Dark. Meanwhile, across Edil-Amarandh, a number of disturbing events suggest that the Bone Queen may not have been successfully banished, as was previously believed. The Light is under threat, but does Cadvan have the strength to face the Bone Queen again?
Čti víc
Kupte společně
The Bone Queen - Alison Croggon
Call Me By Your Name - André Aciman
602 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
432
Hmotnost
310 g
Rok vydání
2016
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
anglický
Nakladatelství
Walker books
Rozměr
130×200 mm
ISBN
9781406364828
Naše katalogové číslo
383153

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
The Bone Queen - Alison Croggon
Call Me By Your Name - André Aciman
602 Kč

„Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. “

Heinrich Heine