Knihy
E-knihy
466 Kč

Běžná cena Běžně 490 Kč

Ušetříte 5%

Vyprodané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude tovar dostupný.

Doporučené knihy a kolekce

Popis knihy

Podnikatelská filozofie zaměřená na neustálé zkvalitňování všech procesů!

Sdělení KAIZEN zní stručně asi takto: "Dělejme věci lépe, vyrábějme v lepší kvalitě, zdokonalujme i to, co na první pohled zdokonalení nepotřebuje, protože pokud to neuděláme, předstihnou nás ti, kdo to dělají."

V přehledné příručce najdete 16 manažerských postupů KAIZEN, které lze použít v praxi. Obsahuje rovněž více než 100 příkladů, 15 případových studií a 50 grafů a obrázků. Autor postupně zkoumá, jakou roli sehrává KAIZEN v:

* plánování zisků
* uspokojování zákazníků
* programech absolutní kontroly kvality
* systémech návrhů a inovací
* činnosti malých skupin
* výrobě řízené systémem „just in time“
* vylepšování systémů
* koordinaci mezi různými odděleními (Cross-Functional Management)
* zavádění nových postupů
* zavádění kvality
* vztazích s dodavateli
* firemní kultuře
* řešení problémů vznikajících při řízení pracovních sil
Čti víc

Recenze, kritiky

"KAIZEN je úplně jiná kniha než všechny ostatní, které jsem o japonském managementu četl. Je totiž ohromně praktická. Pozoruhodné dílo!" Thomas R. Horton, výkonný ředitel Americké asociace pro management

"KAIZEN je opakem spokojenosti. Tato kniha je skvělým zdrojem informací pro lidi, kteří usilují o to, aby neustálé procesy obnovy v podnicích změnili v instituci." John A. Young, prezident a výkonný ředitel Hewlett-Packard

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
272
Hmotnost
660 g
Rok vydání
2007
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Computer Press
Rozměr
170×235 mm
ISBN
8025116210
Naše katalogové číslo
37030

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,9 / 5

15 hodnocení

13
2
0
0
0

Ing. Daniel Rusznák
11.12.2010
kaizen
Je to výborná kniha, tak isto ako titul " Gemba Kaizen". Človek ako riadiaci pracovník z priemyselnej firmy sa ňou môže dokonale inšpirovať pri zlepšovaní fungovania všetkých činností vo firme.
Táto kniha je veľmi zaujímavá a určite ju odporúčam všetkým manažérom prečítať si.
Čti víc

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čti víc