Jsme tu pro vás jako vždy :-)
Více než 150 000 knih z naší nabídky doručujeme jako běžně.
The Unlikely Heroics of Sam Holloway - Rhys Thomas
The Unlikely Heroics of Sam Holloway
295 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

The Unlikely Heroics of Sam Holloway

Na skladě
5 hodin čtení
Nakladatel
British Wildlife, 2018

This is no ordinary love story and Sam is no typical hero...but he is a hero. Charming, quirky, and absolutely bursting with heart, this is the perfect book club read for fans ofThe Rosie Project, A Man Called Ove, and Eleanor Oliphant...

Čti víc

295 Kč

Běžná cena Běžně 311 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

This is no ordinary love story and Sam is no typical hero...but he is a hero. Charming, quirky, and absolutely bursting with heart, this is the perfect book club read for fans of The Rosie Project, A Man Called Ove, and Eleanor Oliphant. Sam Holloway has survived the worst that life can throw at you. But he's not really living. His meticulous routines keep everything nice and safe - with just one exception... Three nights a week, Sam dons his superhero costume and patrols the streets. It makes him feel invincible - but his unlikely heroics are getting him into some sticky, and increasingly dangerous, situations. Then a girl comes into his life, and his ordered world is thrown into chaos ... and now Sam needs to decide whether he can be brave enough to finally take off the mask. Both hilarious and heart-warming, this is a story about love, loneliness, grief, and the life-changing power of kindness.
Čti víc
Kupte společně
The Unlikely Heroics of Sam Holloway - Rhys Thomas
Príbeh včiel - Maja Lunde
707 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
352
Hmotnost
250 g
Rok vydání
2018
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
anglický
Nakladatelství
British Wildlife
Rozměr
129×198 mm
ISBN
9781472248145
Naše katalogové číslo
367515

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
The Unlikely Heroics of Sam Holloway - Rhys Thomas
Príbeh včiel - Maja Lunde
707 Kč

„Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. “

Henry David Thoreau