Dech Atlantidy - Josef Tykal
Dech Atlantidy
379 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
379 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 5 %

Posíláme do čtyř dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Výpravný román se dotýká témat, která dodnes vzrušují svět.
Jde o čtenářskou lahůdku pro milovníky historických románů, tajemství, dobrodružství, mystery ...
Děj se odehrává v bájné Atlantidě 53 tisíc let př.n.l. Napínavé epizody se střídají s milostnými pasážemi, fascinujícími obřady, intrikami a bitvami. Tragické události převracejí naruby životy hrdinů. Mysteriozní nádech událostí je umocněn tajuplným setkáním s prastarými artefakty, které ani současná věda nedokáže zařadit, např. křišťálové lebky, platinové dekódovací disky, krystalové měniče energií aj.
Čtenář si vytvoří vlastní atmosféru, ucítí vůně tajemných esencí života - lásky, touhy, vítězství, prohry i smrti.
Zničující kataklyzma totálně změnilo tvář Země.
Prakontinent Atlantis se rozpadl na 10 velkých a nespočet malých ostrovů. Po několika tisíciletích povstala z přeživšího torza 2. atlantská éra. Civilizace postupně znovuobjevuje dávno ztracené technologie, zapomenutou moudrost, vědu i umění.

Hlavní hrdina BELLOARGON je pravou rukou nejvyššího vládce celé atlantské říše krále Nasitoona. Diplomat, vojevůdce, otec šťastné rodiny. Po návratu z úspěšného tažení proti hybridním monstrům, ohrožujícím obyvatelstvo, je vyslán za oceán na diplomatickou misi do neznámé země Og, kde vládne královna Rua. Ambiciózní ministr Arzachel závidí Bellovi jeho úspěchy i přízeň vládce. Šéf tajné služby Sheraton, Belloargův otec, zachytí signály o aktivitách spiklenců toužících po moci. Král ostrova Aryazu Huartapora pátrá v Africe - hledá Síň moudrosti. Bella je vystaven těžkým zkouškám. Rodinná tragédie jej hluboce poznamená a změní mu život. Jeho bratr Geryton je pověřen posláním naplnit proroctví. Musí najít 7 palantirů - "vidoucích kamenů"- dar Hvězdného lidu a vypátrat všechny součásti vesmírného komunikátoru.

Napínavý lidský příběh je pozvánkou do světa, do něhož mnozí touží alespoň nahlédnout. Je také hodně těch, kteří cítí přes propast věků ozvěnu pradávného dětství lidského rodu ...
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
6249-10 hodin čtení
Vazba
pevná vazba
Rozměr
150×210 mm
Rok vydání
2015
Naše katalogové číslo
321961
Styl
historický
Jazyk
čeština
Původ
Česko
Kategorizace

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc

„Řekni mi, co čteš, a já ti povím, kdo jsi. “

anglické přísloví