Základy účetnictví - Dana Dvořáková
Základy účetnictví
420 Kč
Knihy
E-knihy

Základy účetnictví

Na skladě
Nakladatel
Wolters Kluwer ČR, 2018

Cílem předkládané publikace je podat výklad základů účetnictví, který umožní porozumět účetnictví na určité úrovni obecnosti a snáze potom pochopit odlišnosti jednotlivých účetních systémů v jejich konkrétní národní či mez

Čti víc

420 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Cílem předkládané publikace je podat výklad základů účetnictví, který umožní porozumět účetnictví na určité úrovni obecnosti a snáze potom pochopit odlišnosti jednotlivých účetních systémů v jejich konkrétní národní či mezinárodní modifikaci.

Publikace je strukturována do sedmi kapitol. První tři kapitoly jsou věnovány metodickým prvkům účetnictví a celosvětově akceptovaným předpokladům a zásadám, zahrnují problematiku bilancování a sestavení rozvahy po výklad základních nástrojů a metod účetní práce. Další dvě kapitoly jsou zaměřeny na účetní zachycení nákladů, výnosů, sestavení výsledovky a sestavení výkazu peněžních toků. Samostatná kapitola je věnována oceňování. Závěrečná kapitola se zabývá historií a očekávaným budoucím vývojem účetnictví. Publikace vychází z Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) i ze systému účetnictví užívaného v České republice.

Kniha je určena nejen studentům, kteří studují obor účetnictví či jiné ekonomické disciplíny (ať již na vysokých, nebo vyšších odborných školách), je adresována všem, kteří mají zájem pochopit účetnictví jako systém a porozumět informacím, které účetnictví přináší.

2. vydání

Čti víc
Kupte společně
Základy účetnictví - Dana Dvořáková
Ruce v mouce - Iva Trhoňová
704 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
284
Hmotnost
398 g
Rok vydání
2018
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Wolters Kluwer ČR
Rozměr
155×230 mm
ISBN
9788075528926
Naše katalogové číslo
299466

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Základy účetnictví - Dana Dvořáková
Ruce v mouce - Iva Trhoňová
704 Kč

„Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí.“

Jiří Mahen