Knihy
E-knihy

Restricted Area

  Výrobce

  Příběh hry je situován do roku 2083, kdy se celý svět nachází ve velmi zvláštní situaci. Příroda už prakticky neexistuje,...

  Čti víc

  319 Kč

  Vyprodané

  Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude produkt dostupný.

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o produktu

  Příběh hry je situován do roku 2083, kdy se celý svět nachází ve velmi zvláštní situaci. Příroda už prakticky neexistuje, pokud si pod tímto označením člověk nepředstaví kontaminované pouště, pustiny a ruiny obývané pouze mutanty. Veškerý život se odehrává pouze v obrovských městech zahalených do mraků smogu.

  O všem rozhoduje jedna globální vláda, jejíž moc je však díky vlivu velkých megakorporací velmi omezená. Lidé, kteří se vládě těchto korporací podřídili, mohou žít vcelku spokojený život bez výraznějších problémů. Pokud však někdo projeví vlastní vůli, či názor je zle a stává se z něj psanec, který je navždy vyškrtnut ze seznamu a nemá prakticky žádnou šanci na solidní život.

  I takováto společnost však své psance potřebuje. Zejména ty, kteří v něčem vynikají jako jsou například vynikající bojovníci, geneticky vylepšení bývalí vojáci, nebo počítačoví experti a hackeři. Právě tyto oficiálně neexistující jedince si najímají mocné korporace, aby pro ně odvedli špinavou práci v podobě špionáže, vražd a podobných odporností. A právě tuto roli oficiálně neexistujícího experta hráč převezme.
  Čti víc
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Naše katalogové číslo
  284703

  Recenze

  Jak se vám hra líbila?