Knihy
E-knihy
Polská konverzace - Kolektív autorov

Polská konverzace

  • Kolektiv autorů
MP3 ke stažení
Nakladatel
Poslechová angličtina, 2016
Interpret

Cestujete často do služebně či soukromě do Polska? Lákají Vás historická města jako Krakow či Gdaňsk, Mazury či divoké pobaltí? Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí zlepšit úroveň komunikace při cestování.

Čti víc

290 Kč
Stíháme do Vánoc

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o audioknize

Cestujete často do služebně či soukromě do Polska? Lákají Vás historická města jako Krakow či Gdaňsk, Mazury či divoké pobaltí? Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí zlepšit úroveň komunikace při cestování. Skládá se z následujících okruhů: pozdravy, představování, restaurace, rozhovor se zahraničním návštěvníkem, u lékaře, prohlídka města, cestování letadlem, na policii, v hotelu, určování času, nakupování, cestování, pracovní pohovor a konverzace na dovolené. Naučíte se nejen ptát, ale také nejběžnějším způsobem odpovídat. Pokud rádi cestujete a máte problém s porozuměním na letišti, v hotelu, v muzeu či v letadle, je tento kurz právě pro vás. Kurz obsahuje celkem 890 frází a reakcí (celkem 1780 poslechových jednotek). Každé téma je rozděleno do samostatných bloků otázek a odpovědí. Cílem je nejen porozumět samostatným slovíčkům, ale porozumět a umět správně reagovat v nejobvyklejších rozhovorech.Skriptá k audioknihe, nájdete tu: http://poslechovaanglictina.cz/wp-content/uploads/Skripta_konverzace-CZ_PL.pdf
Čti víc
Kupte společně
Polská konverzace - Kolektív autorov
Šlehačková oblaka - Tereza Salte
539 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Délka
9:01
Naše katalogové číslo
256873

Recenze

Jak se vám audiokniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Polská konverzace - Kolektív autorov
Šlehačková oblaka - Tereza Salte
539 Kč

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij