Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy - Iveta Harušťáková
Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy
317 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Zákon č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy ako základný finančný zákon verejnej správy upravuje zásady rozpočtového hospodárenia a členenie verejnej... Číst víc

Další formáty

Přečtená 317 Kč
317 Kč
Posíláme do šesti dní
Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Zákon č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy ako základný finančný zákon verejnej správy upravuje zásady rozpočtového hospodárenia a členenie verejnej správy. Určuje tiež hospodárenie rozpočtových a príspevkových organizácií vrátane podrobností rozpočtového hospodárenia s prostriedkami štátneho rozpočtu a EÚ.

Predkladaný komentár nielen podrobne rozoberá jednotlivé ustanovenia uvedeného zákona, ale vysvetľuje aj mnohé väzby a prepojenia na ostatné súvisiace predpisy, najmä na nový zákon č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite. Autorka Ing. Iveta Harušťáková poskytuje v zrozumiteľnej forme svoje dlhoročné praktické znalosti, skúsenosti a informácie o rozpočtovom hospodárení verejnej správy, následných kontrolných procesoch a auditujúcich postupoch overujúcich rozpočtové hospodárenie verejnej správy.

Komentár je výbornou pomôckou pre aplikačnú prax zamestnancov rozpočtovej sféry, vládnych a vnútorných audítorov, ako aj pre ostatných pracovníkov vykonávajúcich finančnú kontrolu alebo audit.
Číst víc

Všechny formáty tohoto titulu

Přečtené knihy

Přečtená, mírně opotřebovaná
Na skladě, objednávejte ale rychle
317 Kč

Knihy

Kniha
Posíláme do šesti dní
317 Kč
Další
Kupte společně
729 Kč

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti? Dejte nám o tom vědět.

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
729 Kč

„Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, zůstává očím neviditelné.“

Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry
Malý princ
Antoine de Saint-Exupéry