Mít vše hotovo - David Allen
Mít vše hotovo
269 Kč
Knihy
E-knihy

Mít vše hotovo

Umění produktivity bez stresu - Druhé, aktualizované vydání

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Nakladatel
Jan Melvil publishing, 2016

Tato kniha je naprosto jiná, než všechny ostatní knihy o produktivitě. Poprvé vyšla před patnácti lety a za tu dobu se stala fenoménem. O její kvalitě svědčí tři miliony prodaných výtisků ve více než 30 jazycích...

Čti víc

269 Kč

Běžná cena Běžně 399 Kč

Ušetříte 33%

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

David Allen vás nenaučí zorganizovat si pracovní úkoly proto, abyste mohli pracovat více. Právě naopak! Zavedením metodologie GTD do vašeho pracovního života zefektivníte práci, získáte volný čas, zbavíte se stresu a zklidníte svoji mysl. Vedlejším účinkem je i zlepšení kvality spánku a vnitřní spokojenosti.

Tato kniha je naprosto jiná, než všechny ostatní knihy o produktivitě. Poprvé vyšla před patnácti lety a za tu dobu se stala fenoménem. O její kvalitě svědčí tři miliony prodaných výtisků ve více než 30 jazycích. Statisíce lidí si díky metodě GTD dokáží naplánovat svůj pracovní i osobní čas a mohou se plnohodnotně věnovat práci, rodině i koníčkům. Tisíce účastníků kurzů a workshopů dále prohloubilo svoji znalost metody natolik, že ji mohli zavést do firem, kde pracují a tyto se tak staly lépe organizovanými a zaměstnanci spokojenějšími.

Toto nové vydání pak zúročuje autorovy 15leté zkušenosti: je rozšířené o 150 stran a kompletně přepracované.

Podle časopisu TIME je ze všech knih o osobním rozvoji právě Mít vše hotovo jednoznačně nejlepší knihou desetiletí.

Skutečně jsem přepsal původní rukopis knihy, od začátku do konce, prošel jsem a zrevidoval veškerý obsah i jazykové obraty, které byly neúplné, neaktuální nebo se nějakým způsobem příliš nehodily do současné knížky (...). Mojí snahou bylo také zakomponovat do textu to nejdůležitější, co jsem se z metodologie Getting Things Done naučil sám po prvním vydání knihy – neustále se okolo ní různým způsobem 'motám'. Jedna věc se ale na knize měnit vůbec nemusela, a sice její základní principy a techniky.
David Allen
Čti víc
Kupte společně
Mít vše hotovo - David Allen
Tiché roky - Alena Mornštajnová
498 Kč
Ušetříte 250 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
400
Nakladatelství
Jan Melvil publishing
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
239796
Rok vydání
2016

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,7 / 5

35 hodnocení

26
6
3
0
0

Šimon Demočko
29.12.2015
Fantastický vyladený systém na organizovaný život, prácu.
O tomto titule som už počul niekoľko krát, trvalo mi dlho, než som mal pocit, že na to naozaj chcem siahnuť, pretože som si myslel, že už o seba organizácií a time - managmente viem toho dosť z iných zdrojov a že mi už k tomu nebude mať kto povedať čo nové. Mýlil som sa a som tomu veľmi rád. Tento chlapík využíva fantasitcký model seba-organizácie, ktorý zdokonalil ten, ktorý som používal predtým. Vždy mi totiž niektoré veci zadrhávali, nefungovali ako mali a to preto, lebo mi chýbali niektoré kroky v postupe či moduly systému.

Túto knihu by som odporúčil ako zlatý štandard ľuďom, ktorý toho chcú stíhať na viacerých frontoch veľa, ale aj do hĺbky a zbaviť sa ustavičného zabúdania, neistoty a nedokonalostí v seba organizácií.

Najlepšia kniha z tejto oblasti, ktorú som držal v rukách. Lepšia než 10 dní k seba disciplíne, Konec prokrastinácii, Eat that frog..
Čti víc

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Mít vše hotovo - David Allen
Tiché roky - Alena Mornštajnová
498 Kč
Ušetříte 250 Kč

„Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. “

Čínské přísloví