Knihy
E-knihy

Jak se pastelky učily kreslit

Grafomotorická cvičení a rozvoj kresby pro děti od 2,5 do 4 let

Publikace Jak se pastelky učily kreslit obsahuje grafomotorická cvičení pro děti ve věku od 2,5 do 4 let, pomocí kterých se rozvine jemná motorika a psychické funkce potřebné při kreslení a psaní, grafomotorické dovednosti a...

Čti víc

132 Kč

Běžná cena Běžně 139 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do čtyř dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Publikace Jak se pastelky učily kreslit obsahuje grafomotorická cvičení pro děti ve věku od 2,5 do 4 let, pomocí kterých se rozvine jemná motorika a psychické funkce potřebné při kreslení a psaní, grafomotorické dovednosti a kresba dítěte, souhra ruky a oka, vnímání prostoru v souvislosti se směrem vedení čáry a metodický návod pro dospělé, který upozorňuje na možná úskalí při nácviku jednotlivých prvků, pomáhá překonávat obtíže.
Čti víc
Kupte společně
Jak se pastelky učily kreslit - Jiřina Bednářová
Hrajeme si s pastelkou 2 - Martin Vlach
188 Kč
Ušetříte 10 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
64
Hmotnost
270 g
Rok vydání
2012
Naše katalogové číslo
228556
Vazba
šitá vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Edika
Rozměr
210×297 mm
ISBN
9788026600824
Věkové doporučení
2-4

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také pro jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími. Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu , České pověsti pro malé děti , Malý vědec či Mezi námi předškoláky 3-5 let .

Čti víc
Kupte společně
Jak se pastelky učily kreslit - Jiřina Bednářová
Hrajeme si s pastelkou 2 - Martin Vlach
188 Kč
Ušetříte 10 Kč