Naši skřítci doporučují
Více o titulu
Vzápětí na to se v rockovém klubu seznámí se smutnou modelkou Viktorkou a také bohatým podnikatelem Walterem Rychmanem, který mu nabídne práci. Po návratu zjistí, že mu někdo prohledal ateliér a brzy nato pochopí, že Walter byl ten, kdo střílel. Přestože podnikatel tvrdí, že šlo o nevinnou zábavu, tzv. paintball (hra na vojáky, kdy po sobě hráči střílejí kuličky s barvou), žádá po Ondřejovi negativ a když mu fotograf řekne, že ho nemá, vyhrožuje mu.
Ondřej se rozhodne přijít záhadě na kloub a pouští se do vyšetřování na vlastní pěst. Stále více se však zaplétá do nepřehledné hry, v níž se lze jen stěží orientovat. Viktorka, se kterou se mladý fotograf sblíží mu představí podivný svět světáckých flákačů a zbohatlíků. Z různých náznaků se v Ondřejovi rodí podezření, že v případě Walterova střílení nešlo jen o nevinnou hru.
Když však Ondřej podnikatele obviní z vraždy jeho společníka Schneidera, ten se vzápětí objeví živý. Hra však zdaleka není u konce a Ondřej má jen mizivou šanci na vítězství.
- Herci
- Lukáš Vaculík
- Aňa Geislerová
- Tomáš Hanák
- Pavel Landovský
- Vladimír Mertlík
- Leo Marian Vodička
- Milan Mejla Hlavsa
- Helga Čočková
- Michal Nesvadba
- Václav Upír Krejčí
- Václav Chalupa
- Jan Svěrák
- Miluše Zoubková
- Alena Karešová
- Jana Walterová
- Naďa Šafratová
- Dagmar Ďásková
- Ondřej Šípek
- Jiří Kaftan
- Vladimír Valenta
- Adéla Gondíková
- Renata Drösslerová
- Kategorizace
Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!