Knihy
E-knihy
80 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Из чего складывается история народа? Из перечня правителей и военных побед? Нет. История народа - это жизни и судьбы людей, его составляющих, любящих и ненавидящих, мечтающих и отчаивающихся, борющихся и опускающих руки. Исчезнет правитель - и на его место придет новый, исчезнет память народа - исчезнет и сам народ. Останутся люди, страна, государство, но народа, каким он был - не станет больше.
Герои «Живой нити» - люди разные: молодые и старые, умудренные опытом и обуреваемые страстями, но всех их объединяет одно: им довелось вместе встретить перелом российской истории начала ХХ века в одной уральской деревушке. Но даже в это сложное время они продолжают жить, протягивая своим потомкам в будущее живую нить - нить памяти.

Co tvoří historii lidí? Seznam panovníků a vojenských vítězství? Ne. Historie - je to život a osudy lidí, kteří ji tvoří, milující a nenávidění, snící a zoufající, bojovní a vzdávající. Zmizí vládce - a na jeho místo přijde nový, ale když zmizí i lidská paměť - zmizí i lidé. Budou lidé, země, stát, ale lidé, jací byli - nebude jich víc.
Hrdiny ""Živá nit"" - to jsou různí lidé: mladí a staří, sofistikovaní a ohromení vášněmi, ale všichni mají jednu věc společnou: oni měli možnost se setkat s ruskou historií na počátku dvacátého století v obci Uralu. Ale i v této těžké době, oni nadále žijí, a jsou spojeni s jejich potomky v niti budoucnosti - nití paměti.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

300 Kč

Vyprodané

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
80 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
Živá nit - Klavdia Golyshkina
V pokušení - J.D. Hawkins
259 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
70
Nakladatelství
Skleněný Můstek
Jazyk
ruský
Naše katalogové číslo
214911
Rok vydání
2015

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Živá nit - Klavdia Golyshkina
V pokušení - J.D. Hawkins
259 Kč

„Nikdy nepůjčuj knihy, protože nikdo ti je nikdy nevrátí. Jediné knihy v mé knihovně jsou ty, které mi půjčili jiní.“

Anatole France