Knihy
E-knihy

Gramatika současné italštiny

  Lingea, 2014
  Okamžitý download
  EPUB
  MOBI
  Akce
  Nakladatel
  Lingea, 2014

  Zcela nová autorská gramatika současné italštiny. Příručka obsahuje všechny běžné gramatické jevy přehledně uspořádané a bez nadměrné lingvistické terminologie, která by mohla zájemce o italštinu z řad nelingvistů odradit...

  Čti víc

  134 Kč

  Běžná cena Běžně 169 Kč

  Sleva 21%
  platí do 25. 8. 2019

  Okamžitě ke stažení

  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o eknize

  Zcela nová autorská gramatika současné italštiny. Příručka obsahuje všechny běžné gramatické jevy přehledně uspořádané a bez nadměrné lingvistické terminologie, která by mohla zájemce o italštinu z řad nelingvistů odradit. Naším cílem bylo jednotlivé gramatické jevy čtenáři přiblížit prostřednictvím jednoduchých pouček či pravidel. Praktické příklady mají uživateli pomoci, aby i bez hlubšího povědomí o jazyku pochopil principy tvoření a užívání daného jevu a poté jej bez větších potíží dokázal užívat v reálné komunikaci. Tato gramatika nemá být vyčerpávajícím teoretickým pojednáním o všech gramatických jevech včetně všech výjimek, teorie a vývoje jazyka. Je spíše psána se záměrem být praktickým pomocníkem uživatele pri učení reálné současné italštiny. Vedle stručných pouček a příkladů jsme používali také přehledné tabulky, ve kterých se uživatel snáze zorientuje. Najdete zde i celou řadu praktických poznámek upozorňujících na výjimky, zajímavosti či hovorové použití jednotlivých jevů. Při práci jsme vycházeli z moderních gramatik a příruček, ale také z vlastní zkušenosti s výukou italštiny. Do publikace jsme zařadili i přehled nepravidelných sloves a jejich vzorů. Tato publikace je určena všem, kdo se italštinu učí, začátečníkum i pokročilým, ale může dobře posloužit i vyučujícím, kteří tak budou mít kdykoli po ruce v přehledné formě veškeré důležité informace o správném používání italské gramatiky.
  Čti víc
  Kupte společně
  Gramatika současné italštiny -
  Hana - Alena Mornštajnová
  304 Kč
  Ušetříte 164 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  160
  Nakladatelství
  Lingea
  Jazyk
  český, talianský
  Naše katalogové číslo
  209375
  Rok vydání
  2014

  Recenze

  Jak se vám e-kniha líbila?  Čti víc
  Kupte společně
  Gramatika současné italštiny -
  Hana - Alena Mornštajnová
  304 Kč
  Ušetříte 164 Kč

  „Není-li kniha zrcadlem mocné individuality, je aspoň ještě zrcadlem zajímavých chyb ducha.“

  Marcel Proust