Tajemná světla - Filip Obr
Tajemná světla
841 Kč
Knihy
E-knihy

Tajemná světla

  Režie

  Váš fotoaparát umí víc než si myslíte! 10 kapitol plných nápadů, šílených vynálezů, překvapivých postupů a dokonalých výsledků...

  Čti víc

  841 Kč

  Posíláme do 10 dní

  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

  Doporučené tituly a kolekce

  841 Kč

  Více o titulu

  Váš fotoaparát umí víc než si myslíte! 10 kapitol plných nápadů, šílených vynálezů, překvapivých postupů a dokonalých výsledků.
  Přepněte na manuál a začněte fotit snímky s efektem „WOW!“ Tajemná světla vám ukážou jak na to. Přišel čas posunout své fotografické hranice! Toto je poctivá fotografická práce, kterou po stažení z fotoparátu můžete rovnou použít!

  Kapitola 1: První krůčky
  První kapitola vás uvede do malování světlem. Nastavíme fotoaparát a seznámíme se se základními nástroji pro rozehrání noční symfonie světel! Kapitola je určená všem začátečníkům.
  Náročnost: *

  Kapitola 2: Precizní linie
  Vdechněte noční krajině život. Pomocí jemných linií rozzáříte každý prvek a divákům nezbyde než říct: „WOW!“ Tato kapitola je obzvášte vhodná pro všechny, co fotí rádi krajinu a přírodu.
  Náročnost: **

  Kapitola 3: Příliš nebezpečná hra
  Láká vás nebezpečí a rychlost? Pak zažehněte knot dobrodružství a vytvořte z plamenů stěnu kolem všeho, na co si vzpomenete. Tato technika je obzváště vhodná pro neokoukané fotogafie automobilů a fashion.
  Náročnost: *****

  Kapitola 4: Posvátná geometrie světla
  Je tichá klidná noc a ve většině oken už zhasla světla. Přichází moment posvátné geometrie. Pomocí specializované (ale ne drahé) techniky stvořte magickou krajinu plnou zářících linií v opakujících se tvarech. Pokud rádi vytváříte různé pomůcky v dílně, tato kapitola je přesně pro vás.
  Náročnost: ****

  Kapitola 5: Dotyky světla
  Co se odehrává v místech, kam lidé nechodí? Festival nočních bludiček a zářících motýlů právě začíná! Pomocí jednoduché techniky stvořte fantazijní svět plný éterických bytostí. Obzváště děti si tuto bezpečnou techniku zamilují. Můžete s nimi vytvářet „zářící bytosti“, na které si jen vzpomenete!
  Náročnost: **

  Kapitola 6: Spalující plameny
  Díky technologii, o které jste doposud asi neslyšeli (a přitom je v České republice běžné dostupná) spálíte vše, co vám příjde do cesty. Energické víry, ohnivé efekty nebo vodní hladina na běžném povrchu. To vše díky této kapitole vytvoříte i bez slušného pojištění. Nic totiž ve skutečnosti nehoří… Pokud rádi navštevujete tajemná místa, můžete překvapit své kamarády snímky, kde se zhmotnila energie místa!
  Náročnost: ***

  Kapitola 7: Zářící linie
  Vytváření světelných tunelů, nádherných pozadí za modelkou nebo efektů procházení zdí. Takové jsou možnosti této techniky s pomůckou, kterou se naučíte vyrobit!
  Náročnost: *

  Kapitola 8: Vládce ohně
  Sestupte s námi do temného podzemí bývalé nacistické továrny. Děsivá ozvěna nám vrací každé slovo. Nečekaná vlastnost běžně dostupného materiálů dostává žezlo a ohnivá kola se právě roztáčí! V této kapitole se naučíte vytvořit vysoce efektivní fotografie, které ohromí každého diváka! Ověřeno!
  Náročnost: ***

  Kapitola 9: Pyroman
  Ač se to nezdá, všude v prodeji jsou pomůcky, které udělají z obyčejné fotografie umělecké dílo. Ponořte se do studia této techniky a oživte jinak nudné prostory! Hráli jste si rádi se sirkami? Tak to je kapitola pro vás!
  Náročnost: ***

  Kapitola 10: Pavučiny noci
  Když spíte, tmu proplétají pavučiny světel. Naučíme se techniku, která změní váš pohled na všechny klenuté prostory. Vytvářejte hvězdné brány, magické dveře i úchvatná pozadí za modelkou pomocí této techniky!
  Náročnost: ****

  Čti víc
  Kupte společně
  Tajemná světla - Filip Obr
  Photoshop od A do Z - Filip Obr
  2 407 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Délka
  100 min.
  Naše katalogové číslo
  205615
   
  DVD obal
  Dabing
  český

  Recenze

  Jak se vám film líbil?

  Kupte společně
  Tajemná světla - Filip Obr
  Photoshop od A do Z - Filip Obr
  2 407 Kč

  „Spálené knihy osvítily svět.“

  Ralph Waldo Emerson