Knihy
E-knihy

Panství Downton 4

  Vydavatel
  Bonton Film, 2014
  4. díl série
  Panství Downton 4

  Píše se rok 1922. I ve čtvrté sérii se do okázalého prostředí panství Downton vrací naši oblíbení hrdinové. Přes nové výzvy, kterým musí čelit, zůstávají osudy rodiny Crawleyových a jejího služebnictva stále nerozlučně propojené...

  Čti víc

  632 Kč

  Běžná cena Běžně 665 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do tří dní

  Doporučené knihy a kolekce

  Popis filmu

  Píše se rok 1922. I ve čtvrté sérii se do okázalého prostředí panství Downton vrací naši oblíbení hrdinové. Přes nové výzvy, kterým musí čelit, zůstávají osudy rodiny Crawleyových a jejího služebnictva stále nerozlučně propojené.
  Šest měsíců po tragické smrti Matthewa je jeho ztráta stále cí !@#$%^&* po celém domě. Mary se smiřuje s životem, ve kterém bude vychovávat dítě bez otce, a s podporou rodiny zachraňuje, co se dá. Zatímco na panství přijímá novou roli, uvědomuje si, že se stala objektem zájmu mnoha dychtivých nápadníků.
  Dvacátá léta jsou v plném proudu a vlna změn už zaplavila samotný Downton. Rose stále touží po životě v Londýně, což pro rodinu Crawleyových nevěstí nic dobrého. Slibně se rozvíjející vztah Edith a Gregsona ohrožují okolnosti, které nedokáží ovlivnit. Mezi služebnictvem zatím planou vášně a zdá se, že pukají mladá srdce.
  Čti víc
  Kupte společně
  Panství Downton 4 - Brian Kelly, Ben Bolt, Brian Percival
  Panství Downton 3 - Brian Percival, Ben Bolt, Brian Kelly
  Ušetříte 70 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Recenze

  Jak se vám film líbil?

  5,0 / 5

  1 hodnocení

  1
  0
  0
  0
  0

  Erica
  10.10.2015
  Názor diváka
  Seriál sledujem od samého začiatku. Najviac sa mi páčila 1.séria. Mám rada kostýmové drámy, a tento seriál je výnimočný námetom, obsadením (herci), celkovou atmosférou. Už sa teším na 5.sériu, aj keď viem, že bude pravdepodobne posledná. Tak to má byť - všetko má mať svoj koniec.
  Čti víc

  Kupte společně
  Panství Downton 4 - Brian Kelly, Ben Bolt, Brian Percival
  Panství Downton 3 - Brian Percival, Ben Bolt, Brian Kelly
  Ušetříte 70 Kč