Knihy
E-knihy

Miluj bližního svého - Love and War

Machart, 2012
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
2-3 hodiny čtení
Nakladatel
Machart, 2012

Další formáty

Kniha
123 Kč

Novela indického autora Sumita Mullicka, která vychází ve dvojjazyčném česko-anglickém vydání, je prvním vykročením tohoto zajímavého autora mezi české čtenáře. Aby mohl být člověk píšícím rebelem, musí mít fantazii. Musí bý

Čti víc

Další formáty

89 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Novela indického autora Sumita Mullicka, která vychází ve dvojjazyčném česko-anglickém vydání, je prvním vykročením tohoto zajímavého autora mezi české čtenáře. Aby mohl být člověk píšícím rebelem, musí mít fantazii. Musí být rebelem s fantazií. Sumit Mullick je takovouto osobností. Zavádí nás do světa fantazie se zcela reálnými problémy, které však zobrazuje tak, že nás nutí současně se smát i bát. Novela Miluj bližního svého hovoří jakoby Čechům ze srdce. Čechům, z nichž většina ke svému životu nepotřebuje církev ani omezující zákony, ale o to víc si cení obyčejné lidské svobody a světských radostí. Kdyby ji napsal český autor, pobavili bychom se, ale fakt, že vzešla z pera indického spisovatele, který hovoří „naší řečí“, jí dává neobvykle pikantní příchuť. Dostává se k nám touto formou poselství, nad nímž máme tendenci mávnout rukou, ale jež nás nutí k zamyšlení díky situacím vyhroceným ad absurdum, neumožňuje nám uniknout, buší nás do očí a křičí na nás ze stránek. Při čtení se budete velmi dobře bavit.

Novela je původně součástí širšího souboru povídek s (do češtiny nepřeložitelným) názvem „Fairyish Tales“, které jsou jakýmisi příběhy neskutečného skutečna. Titul Miluj bližního svého je první vlaštovkou z tohoto cyklu.
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

-5%
123 Kč

Posíláme do šesti dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
89 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
Miluj bližního svého - Love and War - Sumit Mullick
Prolhaný život dospělých - Elena Ferrante
328 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
118
Nakladatelství
Machart
Jazyk
český, anglický
Naše katalogové číslo
180014
Rok vydání
2012

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Miluj bližního svého - Love and War - Sumit Mullick
Prolhaný život dospělých - Elena Ferrante
328 Kč

„Dům bez knih je jako tělo bez duše“

Julius Zeyer