Jak vybudovat úspěšný tým - Daniel Coyle

339 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Jak vybudovat úspěšný tým - Daniel Coyle
Jak vybudovat úspěšný tým - Daniel Coyle

Jak vybudovat úspěšný tým

Odkud pochází skvělá kultura? Jak ji ve své skupině budovat a udržovat? Jak posilovat kulturu, která potřebuje opravit? Daniel Coyle nahlíží do nitra nejúspěšnějších organizací... Číst víc

5,0 5 hodnocení
Nakladatel
Audiolibrix, 2022
Počet stran
272

Odkud pochází skvělá kultura? Jak ji ve své skupině budovat a udržovat? Jak posilovat kulturu, která potřebuje opravit? Daniel Coyle nahlíží do nitra nejúspěšnějších organizací světa ... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština

339 Kč

Na skladě, objednávejte ale rychle
Další knižní vydání (4)
Úspešné tímy - Daniel Coyle
Brožovaná vazba
Slovenština, 2022
Na skladě

371 Kč


The Culture Code - Daniel Coyle
Brožovaná vazba
Angličtina, 2019
Na skladě

264 Kč


The Culture Code - Daniel Coyle
Brožovaná vazba
Angličtina, 2018
Vyprodané

The Culture Code - Daniel Coyle
Brožovaná vazba
Angličtina, 2018
Vyprodané

Další knižní vydání
Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

Naši skřítci doporučují

Více o knize

Odkud pochází skvělá kultura?
Jak ji ve své skupině budovat a udržovat?
Jak posilovat kulturu, která potřebuje opravit?

Daniel Coyle nahlíží do nitra nejúspěšnějších organizací světa - včetně SEAL Team Six amerického námořnictva, společnosti IDEO a týmu San Antonio Spurs - a odhaluje, co je dělá takovými.
Demystifikuje proces budování kultury tím, že identifikuje tři klíčové dovednosti, které vytvářejí soudržnost a spolupráci, a vysvětluje, jak se různorodé skupiny učí fungovat jednotně. Na příkladech od internetového prodejce Zappos přes komediální skupinu Upright Citizens Brigade až po odvážný gang zlodějů šperků Coyle nabízí konkrétní strategie, které spouštějí učení, podněcují spolupráci, budují důvěru a podporují pozitivní změny.
Coyle odhaluje užitečné příběhy o selhání, které ilustrují, co nedělat, řeší běžné nástrahy a sdílí rady, jak reformovat toxickou kulturu.
Kniha kombinuje špičkové vědecké poznatky, praktické postřehy od špičkových lídrů a praktické nápady pro činnost a nabízí plán pro vytvoření prostředí, ve kterém se daří inovacím, řeší se problémy a překonávají se očekávání.
Kultura není něco, co jste - je to něco, co děláte. Kodex kultury vám dává moc do rukou. Bez ohledu na velikost vaší skupiny nebo váš cíl vás tato kniha může naučit principům kulturní chemie, které promění jednotlivce v týmy, jež mohou společně dosáhnout úžasných věcí.
Číst víc
Originální název
The Culture Code
Počet stran
272
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
150×225 mm
Hmotnost
446 g
ISBN
9788088407461
Rok vydání
2022
Naše katalogové číslo
1786449
Jazyk
čeština
Překlad
Původ
Spojené státy
Nakladatel
Audiolibrix
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5

5 hodnocení

5
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Recenze od Martinusáků

Martinus.cz
11

It's completely your responsibility to make your dreams come true :)

Dušan Murčo
zaměstnanec/zaměsnankyně
22. srpna 2018

Kniha plná příběhů, která změní způsob, jakým vedete lidi. Nezáleží, jestli jste CEO v korporátu, máte malou restauraci, nebo učíte studenty latinu – vždy nějakým způsobem vedete tým. Daniel Coyle napsal přesvědčivou knihu, která vám ukáže, co jsou ty správné ingredience skvěle fungujících týmů, kolektivů nebo skupin.

Číst víc

Čtenářské recenze

28
20.11.2022
Skvelá
Daniel Coyle vás pozýva na veľmi zaujímavú a poučnú exkurziu, počas ktorej nazriete do "hrncov" známych, aj tých menej známych spoločností, spoločenstiev a organizácií. Na rôznych príkladoch vám prezradí, ktoré "ingrediencie" treba spolu nakombinovať, aby ste vytvorili úspešný tím, ktorý dosahuje zadané ciele a požadované výsledky.
.
Najviac oceňujem to, akú tímovú "všehochuť" a rôznorodosť som tu našla. Hneď na začiatku Coyle spomína jednu súťaž v stavaní veže zo špagiet, lepiacej pásky, špagátu a penového cukríka medzi škôlkarmi a študentami ekonómie (áno, aj keď škôlkari pracovali neorganizovane, boli úspešnejší ... viete prečo?), potom skočí k pokusu, keď bol do pracovných skupín nasadený "agent provokatér" - mnohokrát si ľudia ani neuvedomili, ako sa mu prispôsobili a svoju úlohu nevykonali s takou úspešnosťou, s akou mali, no našiel sa jeden jeho premožiteľ...
Predstaví vám Gregga Popovicha, trénera NBA, ktorý sa dosiahnutými výsledkami veľmi výrazne vymykal všetkým štatistikám. A bol jedinečný aj prístupom k svojim hráčom...
Povie vám o stretnutiach v Pixare, ktorým hovoria BrainTrust, nechýba Google, či SEAL ...
A počuli ste o zločineckej skupine, ktorú volala polícia Ružoví panteri? Tí, v prestrojení za bohatú klientelu, vykradli najluxusnejšie klenotníctva sveta. Za bieleho dňa, podotýkam. Predpokladalo sa, že ide o vycvičených členov nejakej vojenskej jednotky. Čo myslíte, bolo to tak?
A je toho oveľa viac ...
.
Nájdete tu množstvo zaujímavých tipov a aj rád. Mnohé určite praktikujete ak vy, no možno sa nájde slabé miesto, o ktorom neviete, či nechcete vedieť.
.
Coyle hovorí o potrebe vytvárať pocit spolupatričnosti, o tom, aké dôležité je vedieť uznať si chybu, ukázať svoju zraniteľnosť a povedať - "Posr*l/a som to", vytvárať interakcie, byť otvorený ...
.
Čítanie ma veľmi bavilo, kniha mohla byť kľudne aj dvakrát taká hrubá, čítala by som ďalej.
.
Oceniť by ju mohli tí, ktorí sú v pozícii lídrov, mentorov, koučov, vedúcich rôznych väčších, či menších skupín, no verím, že môže zaujať aj tých, ktorí stoja na druhej strane.
Číst víc
Knižná sedmokráska
Neověřený nákup
14.11.2022
Spolupráca s ľuďmi
Táto kniha mi priniesla nové informácie v oblasti firiem a marketingu.
Čítala sa veľmi rýchlo a autor zakomponoval aj rôzne analýzy a štatistiky.
Odporúčam 10/10
Číst víc

„V tajemstvích je síla. A ta síla slábne, když se o ně někdo rozdělí, takže je nejlepší, když se tajemství udržují, a udržují se pořádně. Když se o tajemství podělíš, o opravdová tajemství, o ta důležitá, dokonce jen s jedním jediným člověkem, změní je to. Když si je napíšeš, je to ještě horší, protože se nedá odhadnout, kolik lidí je uvidí na papíře, ať jsi s tím sebeopatrnější. Takže když už máš tajemství, je opravdu nejlepší je udržovat, jak pro jejich vlastní dobro, tak pro tvoje.“

Noční cirkus - Erin Morgenstern
Noční cirkus
Erin Morgenstern