Knihy
E-knihy

Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba

Grada, 2012
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Grada, 2012

Odkud pocházelo zlato řádu templářů? Jaký byl vztah mezi loďstvem templářů a pověstnými piráty Karibiku? Proč španělská královna Izabela Kastilská věnovala Kolumbovi takovou důvěru a tolik peněz k námořním plavbám?

Čti víc

89 Kč

Okamžitě ke stažení

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Odkud pocházelo zlato řádu templářů? Jaký byl vztah mezi loďstvem templářů a pověstnými piráty Karibiku? Proč španělská královna Izabela Kastilská věnovala Kolumbovi takovou důvěru a tolik peněz k námořním plavbám? Působil snad Kolumbus tajně jako pirát ve službách templářů? Tyto a další pozoruhodné otázky se snaží zodpovědět autor této knížky, když odkrývá pozadí podivných výprav mořeplavců, na nichž se zčásti podíleli i příslušníci nejtajemnějšího a nejpopulárnějšího náboženského řádu v dějinách. Ti se možná dostali až ke břehům amerického kontinentu. Podle této teorie by bylo možné vysvětlit původ bohatství resp. zlata těchto bojechtivých mnichů. Milovníci napětí a tajuplných záhad minulosti si při četbě této knížky určitě přijdou na své.
Čti víc
Kupte společně
Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba - Childress David Hatcher
Vražda s vůní mandlí - Camilla Läckberg
188 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
264
Nakladatelství
Grada
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
166040
Rok vydání
2012

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,0 / 5

2 hodnocení

1
0
1
0
0

Silvia
1.9.2012
Názor čitateľa
Malá knižka ale ukrýva v sebe neskutočné množstvo informácií,dôkazov ale aj konšpirácií...napísaná štýlom, že keď ju začnete čítať, už Vás nepustí :-) Obdivujem autora za množstvo nazbieraných informácií a odvahu vydať tento titul. Pre každého, kto sa zaujíma o tému templárov a ich tajomstiev a nemá rád tie strojené tituly odporúčam všetkými desiatimi !!!
Čti víc

Čti víc
Kupte společně
Templáři a tajemství Kryštofa Kolumba - Childress David Hatcher
Vražda s vůní mandlí - Camilla Läckberg
188 Kč

„Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem.“

Eda Kriseová