Univerzální zákony života - Mirek Vojáček
Univerzální zákony života
276 Kč
Knihy
E-knihy
276 Kč

Běžná cena Běžně 290 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, posíláme ihned

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Tato kniha může vám i vašim blízkým posloužit jako průvodce na cestě osobního rozvoje a pozitivních životních změn. Na mnoha konkrétních příbězích snadno pochopíte a porozumíte tomu, jak svět funguje.

Když se změní váš vnitřní vesmír, začne se měnit i vnější svět.
Za dlouhá tisíciletí vývoje jsme se naučili přesně popsat každý jev, který probíhá v?okolním světě. Vše jsme změřili a zvážili. Prozkoumali do posledních detailů každou částečku hmoty. Do kosmu hledíme výkonnými teleskopy... Zdálo by se tedy, že není téměř nic, co bychom měli ještě vědět.
Zapomněli jsme však na náš vnitřní vesmír. Na zákonitosti, podle kterých fungujeme my sami. Tato pravidla jsou stejně neměnná jako zákon gravitace. Neskryjeme se před nimi a neobejdeme je. Pokud konáme proti jejich smyslu, přicházejí nepříjemné pocity, bolesti, ale i nemoce.
Jediná možnost, jak si uvědomit zákonitosti tohoto světa, je seznámit se s nimi. Poznat a pochopit Univerzální zákony života. Když správně porozumíte jim a tedy především sami sobě, přestanou vás potkávat nepříjemné situace nebo negativní stavy a začnete žít vyrovnaný a spokojený život. Staňte se tedy jedněmi z mála lidí, kteří chápou široké souvislosti svého života.
Čti víc
Kupte společně
Univerzální zákony života - Mirek Vojáček
Architektura vnitřního světa člověka - Artho Stefan Wittemann
613 Kč

Recenze, kritiky

"Čtu, čtu a čtu při každé volné chvilce, dokonce jsem už díky vám došla tak daleko, a za to vám děkuji, že si umím udělat volný čas na čtení, a práci, která úplně není nejnutnější, nechám být. Za to ještě jednou díky. Kniha je boží. Fascinují mne jednotlivé, krátké, chytré, snadno pochopitelné a poučné kapitoly. Takže kromě záložky v tom spatřuji velikou přednost knihy. Díky, díky." Věra Hanzalová

"Kniha je parádní do vany, do postele, na gauč, na houpací síť, ke stolu, k jídlu, k pití.....je prostě skvělá!!! Díky Míro a jen houšť!" Marie Chytilová

Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Kupte společně
Univerzální zákony života - Mirek Vojáček
Architektura vnitřního světa člověka - Artho Stefan Wittemann
613 Kč

„Knihy jsou podobné domovu, do kterého se vracíme i za největší bouřky. “

Bernard Bolzano