Knihy
E-knihy

Jak to, že… lidské tělo zvládne tolik věcí?

Všechno o lidském těle

  Nakladatel
  Edika, 2013

  Kdy a kde byly nalezeny nejstarší kosterní pozůstatky pravěkého člověka? Obsahuje všechno od lidských smyslů po výživu a nemoci a nabízí skvělou pomoc při vypracovávání domácích úkolů...

  Čti víc

  94 Kč

  Běžná cena Běžně 99 Kč

  Ušetříte 5%

  Posíláme do 10 dní

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o knize

  Fascinující úvod do biologie člověka.

  Kdy a kde byly nalezeny nejstarší kosterní pozůstatky pravěkého člověka? Obsahuje všechno od lidských smyslů po výživu a nemoci a nabízí skvělou pomoc při vypracovávání domácích úkolů.
  Čti víc
  Kupte společně
  Jak to, že… lidské tělo zvládne tolik věcí? -
  Objevujeme dobu kamennou -
  350 Kč
  Ušetříte 18 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  32
  Hmotnost
  120 g
  Rok vydání
  2013
  Vazba
  brožovaná vazba
  Jazyk
  český
  Nakladatelství
  Edika
  Rozměr
  190×245 mm
  ISBN
  9788026601302
  Naše katalogové číslo
  151525

  Recenze

  Jak se vám kniha líbila?

  Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také pro jejich rodiče a pedagogy. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje nejen ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl, ale také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu. Součástí knih jsou rozmanité přílohy jako například oblíbené zvukové nebo multimediální CD či DVD nosiče, které jsou v případě jazykových učebnic a příruček namluvené rodilými mluvčími. Cílem nakladatelství je vydávat publikace a multimédia zaměřená na výchovu a vzdělávání, nejen pro všechny úrovně škol, ale i širší trh se zvláštním důrazem na jazyky, učebnice pro děti a psychologii. Mezi nejúspěšnější tituly patří Pravidla českého pravopisu , České pověsti pro malé děti , Malý vědec či Mezi námi předškoláky 3-5 let .

  Čti víc
  Kupte společně
  Jak to, že… lidské tělo zvládne tolik věcí? -
  Objevujeme dobu kamennou -
  350 Kč
  Ušetříte 18 Kč