Knihy
E-knihy

Pokladna – vedení a účtování - v podvojném a jednoduchém účetnictví

Grada, 2003
Nakladatel
Grada, 2003

Snahou autora je, aby čtenářům na základě své dlouhodobé auditorské, poradenské a lektorské činnosti poskytl rady, zkušenosti i návod na to, jak správně postupovat např. při evidenci cenin, likvidaci výplat cestovních náhrad, používání kurzů a pod. ...

Čti víc

144 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

   Snahou autora je, aby čtenářům na základě své dlouhodobé auditorské, poradenské a lektorské činnosti poskytl rady, zkušenosti i návod na to, jak správně postupovat např. při evidenci cenin, likvidaci výplat cestovních náhrad, používání kurzů, průkaznosti inventur apod.. Je poukazováno na úskalí, se kterými je možné se setkat, na chyby, které mají za následek mnohé nepříjemnosti, končící až sankčními postihy. Jsou připomínány povinnosti (včetně odkazů na příslušnou legislativu), které se musí plnit, a vše je demonstrováno na příkladech. Jedná se o prakticky orientovanou publikaci, která reaguje na novelizované právní předpisy jako např. prováděcí vyhlášky k zákonu o účetnictví, jejichž platnost začala 1. 1. 2003. V publikaci je zapracováno i Sdělení MF čj.: 28/8 428/2003 ze dne 3. 2. 2003 o používání pevného kurzu pro přepočet cizích měn v účetnictví podnikatelů, které bylo uveřejněno ve Finančním zpravodaji č. 2/2003. (na straně 43)
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
112
Jazyk
český
Nakladatelství
Grada
Vazba
brožovaná vazba
ISBN
802470580X
Naše katalogové číslo
14433
Rozměr
150×210 mm
Rok vydání
2003

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Čti víc

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle