Knihy
E-knihy

Jak to se mnou mluvíš?!

Neocenitelné rady pro lepší komunikaci s vaším partnerem

Nakladatel
Grada, 2012

Tajemstvím šťastných párů je úspěšný dialog. Čtivá knížka přináší všem ženám a mužům neocenitelné rady, jak se svým partnerem lépe komunikovat, jak namísto výčitek správně naslouchat, jak vyjádřit vlastní pocity, přání a konstruktivně řešit problémy a...

Čti víc

188 Kč

Běžná cena Běžně 198 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do týdne

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Tajemstvím šťastných párů je úspěšný dialog. Čtivá knížka přináší všem ženám a mužům neocenitelné rady, jak se svým partnerem lépe komunikovat, jak namísto výčitek správně naslouchat, jak vyjádřit vlastní pocity, přání a konstruktivně řešit problémy a názorové rozdíly. Ukazuje, jak se vyhnout častým chybám v partnerské komunikaci, které mnohdy vznikají nechtěně a vedou k nedorozuměním a neshodám mezi oběma zúčastněnými. Pokud otevřeně projevíte své pocity, budete si aktivně naslouchat, poskytovat si zpětnou vazbu, ale dáte také prostor negativním pocitům, máte dobré vyhlídky prožít šťastný partnerský vztah. Kniha vás potěší také vtipnými ilustracemi Renate Alf.
Čti víc
Kupte společně
Jak to se mnou mluvíš?! - Joachim Engl, Francz Thurmaier
Někdo cizí v domě - Shari Lapena
427 Kč
Ušetříte 70 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
144
Hmotnost
180 g
Rok vydání
2012
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Grada
Rozměr
140×210 mm
ISBN
9788024744889
Naše katalogové číslo
135904

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

2,0 / 5

1 hodnocení

0
0
0
1
0

Charlotte
11.2.2016
Názor čitateľa
Prvé dve tretiny knihy sú veľmi negatívne ladené, čo určite nie je dobrým vzorom pre páry, ktoré chcú svoju komunikáciu napraviť. Hovoria o tom, akým spôsobom sa páry hádajú a dokonca aké používajú vety. Ak by som niekoho, chcela naviesť na správnu komunikáciu a ten niekto o tom zatiaľ nemá ani zdanie, môže ľahko skĺznuť do ešte horšieho sveta urážok a výčitiek. Posledná tretina ponúka pár rád na nápravu tejto komunikácie a následne ich aplikuje na kurze, ktorý autori knihy realizujú v skutočnom živote. Taký kurz (ako opisuje kniha) nemusí byť zlý, ale pre čitateľa, ktorý chce napraviť rozhovory s partnerom je neužitočný, pretože v hádke sa ťažko človek nakopne myslieť podobným spôsobom bez dohľadu kompetentnej osoby. Tými pár radami, ktoré kniha ponúka (podotýkam, že nie sú zlé a keby autori viedli knihu týmto smerom, bolo by to oveľa lepšie) však nevyzdvihuje svoj status, pretože je na dlhšie zapamätanie a využiteľnost v skutočnom živote prakticky zbytočná.
Čti víc

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V jeho produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život, např. sport a cestování.

Čti víc
Kupte společně
Jak to se mnou mluvíš?! - Joachim Engl, Francz Thurmaier
Někdo cizí v domě - Shari Lapena
427 Kč
Ušetříte 70 Kč