Dexter 4. série - Marcos Siega, Keith Gordon, Steve Shill, Michael Cuesta, Tony Goldwyn, John Dahl, Robert Lieberman, Nick Gomez, Ernest R. Dickerson, Tim Hunter
Dexter 4. série
375 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
375 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude film dostupný.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o titulu

V ponuke aj ako darčeková kolekciaČtvrtá série přináší ne jeden, ale rovnou dva přírůstky – dítě a zabijáka přezdívaného Trinity. Všech 12 senzačních a strhujících epizod originálního a kritikou uznávaného původního seriálu televize Showtime® s držitelem Zlatého globu® MICHAELEM C. HALLEM v hlavní roli se vrací – tentokrát na DVD.
Nejpopulárnější americký sériový vrah dospěl z bezstarostného floutka do role zodpovědného manžela a milujícího otce. Udržovat fasádu obyčejného chlápka a zároveň tišit svou touhu zabíjet pro něj nebylo nikdy snadné. Jenže teď, se ženou a dětmi za zády, může Dexter přijít o víc než kdykoli předtím. Zvlášť, když se nechá vtáhnout do smrtící hry se zabijákem, který je stejně nebezpečný a rozporuplný jako on sám.

Disk 1

Epizoda 1
Život jako ve snu
Zatím se Dexter dokázal dostat z každé prekérní situace. Jenže teď vede spořádaný život a to je pro něj neznámé území. Jako manžel a otec tří dětí se snaží skloubit potřeby rodiny s povinnostmi policejního analytika krevních stop. Vyčerpání si vybírá svoji daň a bezesné noci se podepisují na jeho výkonu, až začne Dexter váhat, jestli si nevzal příliš velké sousto. A on přitom tolik potřebuje zůstat bdělý, protože se dvěma dalšími vraždami je na oddělení víc práce než jindy. Debru i ostatní detektivy překvapí návrat zvláštního agenta Franka Lundiho, který se s nimi podělí o svoje hypotézy. Lundi věří, že mají co do činění s léta hledaným sériovým vrahem přezdívaným Trinity. „Temný společník“ mezitím nutí Dextera poohlédnout se po nové oběti. Jenže zvládne Dexter tenhle úkol, když toho má už teď až nad hlavu?

Epizoda 2
Pozůstatky
Dexterův svět se hroutí pod tlakem otcovských povinností. Detektiv si uvědomí, že neuváženě ukryl důležitý důkaz na nesprávném místě a že by tak mohl svět spatřit i jeho odvrácenou tvář. Hledání ale musí odložit, protože na oddělení se intenzivně řeší dva případy vražd najednou. Prioritou je dotáhnout případ miamských „dovolenkových vražd“, kdy řada násilných loupeží doslova ohrožuje zdejší výnosný turistický ruch. Lundi si je ovšem jistý, že daleko větší problém představuje zabiják Trinity – který tou dobou pronásleduje svoji další oběť, aniž by o tom měla policie tušení. Ve snaze vyvléknout z povinností upřede Dexter pavučinu lží a doufá, že se mu podaří pohřbít jedno tajemství dřív, než ho někdo najde.

Epizoda 3
Oslepení
Dexter má co dělat se vztahy typu jeden na jednoho a teď se navíc ocitl v samém středu akční maloměstské komunity. Jednoho dne se někdo z místních dopustí vandalství a sousedé začnou být ostražití a podezíraví, což jsou dvě věci, které Dexter rozhodně nepotřebuje. Dexter ovšem není sám, kdo se cítí jako v pasti. Ani Debra totiž není dvakrát nadšená, když jí Anton oznámí, že si ve městě našel práci, aby s ní mohl trávit víc času. Když Trinity vyřídí svou další oběť, začne se Debra zajímat o Lundiho teorie, zatímco Dexter obdivuje Trinityho mistrovskou techniku zabíjení. Jenže LaGuertová jim bez ohledu na jejich nadšení pohrozí zastavením vyšetřování, pokud se jako ona nezaměří na vyřešení „dovolenkových vražd“.

Epizoda 4
Dexter má dovolenou
Rita odjede s dětmi na víkend z města a Dexter má konečně klid a čas na tolik potřebný odpočinek. Což v jeho podání znamená vysledování další oběti. Jeho volba padne na ženu obviněnou z vyvraždění vlastní rodiny. Jenže čím víc se toho o ženě dozvídá, tím víc pochybuje o svém úsudku. Zvládne Dexter tlak, který na něj vyvíjí jeho rodina, nebo se vydá podobně temnou cestou?

Disk 2

Epizoda 5
Drsný Harry
Nedávné události doženou Dextera, aby se pustil do pátrání po vrahovi přezdívaném Trinity na vlastní pěst. Na jeho dopadení má osobní zájem a času není nazbyt. Čím je mu Dexter blíž, tím silněji si uvědomuje, že Trinity je monstrum, s jakým se dosud nesetkal.

Epizoda 6
Kladivo vrací úder
Dexter ví, že je jen otázkou času, kdy policie objeví poslední dílo zabijáka zvaného Trinity. Snaží se proto dvojnásob, aby byl stále o krok napřed před oficiálním vyšetřováním. Dexter si začíná uvědomovat, že čím blíž je vrahovi, tím víc stojí o to se od téhle bestie něco přiučit. Trinity se skrývá za dokonale propracovanou maskou a Dexter bude muset vynaložit mimořádné úsilí, aby se mu dostal pod kůži.

Epizoda 7
Mrtvá voda
Dexter si konečně užívá zasloužené chvíle klidu. Podařilo se mu najít rovnováhu mezi prací, rodinou… a svým druhým povoláním. Je mu ovšem nad slunce jasné, že podobné okamžiky netrvají věčně. Debra se rozhodne pokračovat v pátrání po zabijákovi přezdívaném Trinity a zároveň se věnovat rozporuplné minulosti svého otce. Dexter se bojí, že by to pro ni mohlo být nebezpečné, nebo ještě hůř - že by mohla zjistit pravdu…

Epizoda 8
Vražda meziměsto
Dexter vždycky věděl, že ho má otcův kodex chránit před odhalením. Jenže po jedné své zásadní chybě si uvědomí, že ho měl možná ochránit před něčím mnohem nebezpečnějším - před emocemi. Když Dexter zjistí, že si Trinity naplánoval cestu mimo město, vidí v tom příležitost přidat se k němu a nahlédnout do jeho nestvůrného nitra. Přesto ho zaskočí znepokojivá přiznání, která mu Trinity cestou svěří. Odhalí detektivovi svou minulost, což jen utvrdí Dexterovo rozhodnutí o tom, co udělá.

Disk 3

Epizoda 9
Velké sousto
Pro většinu lidí představuje Den díkůvzdání čas tradic a čas strávený s rodinou. Pro Dextera je to šance se přiblížit na dosah svému zatím nejnebezpečnějšímu protivníkovi. Jak Dexter pozoruje Arthurovy nejbližší a nahlíží tak do jeho duše, ocitne se v bizarním a pokřiveném světě. Debra zatím tráví dovolenou dalším vyšetřováním případu zabijáka Trinityho. To sice ohrozí bezpečnost jejího bratra, zato ale vyjdou najevo překvapivá fakta o někom jiném z jejího okolí.

Epizoda 10
Ztracení chlapci
Dexter má konečně pocit, že porozuměl monstru jménem Trinity. Jenže pak se ztratí desetiletý chlapec a Dexter náhle pochybuje o všem, co se do té doby naučil. Je to závod s časem. Každý krok vpřed Dextera konfrontuje s možností, že toho má s Trinitym společného víc, než si je ochoten připustit. Všichni mají nějaké tajemství: Cody donucený hájit jednu z Dexterových lží. Masuka, který se nedokáže přimět, aby přiznal, čeho byl na Den díkůvzdání svědkem. I Debra, jejíž nedávná zjištění doženou jednoho z nejlepších policistů v Miami k těžkému rozhodnutí.

Epizoda 11
Dobrý den, Dextere Morgane
Dexterovy nejčernější obavy se naplnily. Debra neúnavně pokračuje ve vyšetřování, a tak je miamská policie jen krůček od odhalení totožnosti zabijáka Trinityho. Jenže tohle nemůže Dexter dopustit. Nejenže by ho Arthurovo zatčení připravilo o radost z jeho zabití, ale také by vyšel najevo Dexterův dvojí život, který vedl během honu na tuhle zrůdu. Aby získal čas vyřídit si to s Trinitym po svém, musí se Dexter uchýlit k drastickému činu. Rita se mezitím rozhodne Dexterovi svěřit, jenže to nejde tak hladce, jak doufala. LaGuertová a Batista poruší etický kodex a ocitnou se v úzkých. A Arthur, který pořád nechápe, proč ho Dexter jednoduše neudal, se pustí do svého vlastního prověřování Kylea Butlera.

Epizoda 12
Už je po všem
Smyčka se pomalu stahuje a Arthur varuje Dextera, aby mu dal pokoj. Jenže Dexter udělá cokoli, aby mu Trinity neproklouzl, i když to může znamenat, že se Dexter postaví na špatnou stranu zákona. Rita připustí, že její vztah s Dexterem není dvakrát stabilní, ale i přesto o něj stojí. Batista s LaGuertovou si nesou následky svých činů. Debra vyhrabe jednu hluboko pohřbenou informaci, jenže ne tu, kterou čekala. Cesty Dextera a Arthura se nakonec zase protnou a dojde ke konfrontaci, která jim oběma navždy změní život.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám film líbil?

„Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi.“

Gilbert Keith Chesterton