YES! Angličtina - maturita - základní úroveň (B1) - Andrea Billíková, Soňa Kondelová
YES! Angličtina - maturita - základní úroveň (B1)
380 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
Knihy
E-knihy

YES! Angličtina - maturita - základní úroveň (B1)

Enigma, 2012
Na skladě
Nakladatel
Enigma, 2012
Edice
YES!

Cvičebnice Angličtina – maturita – základní úroveň je určena studentům, kteří se rozhodli maturovat z anglického jazyka na úrovni B1. Zahrnuje přípravu na ústní a písemnou část maturitní zkoušky z angličtiny...

Čti víc

380 Kč

Běžná cena Běžně 400 Kč

Ušetříte 5%

Na skladě, objednávejte ale rychle

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Cvičebnice Angličtina – maturita – základní úroveň je určena studentům, kteří se rozhodli maturovat z anglického jazyka na úrovni B1. Zahrnuje přípravu na ústní a písemnou část maturitní zkoušky z angličtiny.

První část knihy (ústní část) obsahuje 25 vypracovaných maturitních témat ve 25 lekcích podaných nenáročnou, zajímavou a interaktivní formou. Jednotlivé lekce obsahují úvodní text se zvýrazněnou klíčovou slovní zásobou a frázemi, seznam slovní zásoby a frází s překladem, cvičení na zopakování slovní zásoby nejběžnějších konverzačních témat a vzorové zadání úloh pro ústní část maturity. Úvodní texty nejsou určené k memorování, ale k obsahovému zorientování se v tématu a shrnutí klíčové slovní zásoby. Jednotlivá témata jsou zpracována rovněž ve formě prezentací v programu Power Point (s obrazovým materiálem) na přiloženém DVD. Jeho součástí je i audionahrávka úvodních textů.

Druhá část knihy (gramatika) je přehledem základních gramatických pravidel angličtiny s příklady. Použití gramatických pravidel si studenti mohou procvičit ve cvičeních i v kontrastu s češtinou. Uvádíme zde rovněž seznam nepravidelných sloves.

Třetí část knihy (písemná část) představuje úkoly na procvičování poslechu s porozuměním, na procvičování anglické gramatiky a práci s textem ve formě maturitních testů. Součástí této části knihy je i přepis nahrávek a klíč správných odpovědí k úkolům. CD obsahuje monologické a dialogické texty, které namluvili angličtí a američtí učitelé angličtiny. Studentům nabízíme vypracované modelové úkoly psaní formálního a neformálního dopisu, esejí, příběhu, zprávy a popisu. U každého jsou uvedeny poznámky „průvodce“ a cenné rady, jak správně psát a o čem psát.

Čtvrtá část knihy (literatura) představuje krátkou charakteristiku života a díla vybraných britských a amerických autorů a rozbor dvou literárních děl.

Pátá část (doplňkový materiál) knihy zahrnuje doplňkové čtení faktografických textů o anglicky mluvících zemích a městech, o EU a NATO. Naleznete zde i seznam užitečných výrazů a frází pro řízení konverzace, krátké ukázky dialogů v angličtině, tvorbu slov a základní frázová slovesa.

Na samém konci cvičebnice naleznete přehlednou tabulku gramatických časů.

Cvičebnice Angličtina – maturita – základní úroveň je vhodná jak pro studium individuální tak pro práci ve třídě. Věříme, že se pro vás stane praktickou pomůckou a ulehčí vám přípravu na maturitu.
Čti víc
Kupte společně
YES! Angličtina - maturita - základní úroveň (B1) - Andrea Billíková, Soňa Kondelová
Mluvte jako mluvčí - David Šimurka a kolektív
710 Kč
Ušetříte 60 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Příloha
2 CD
Rozměr
177×249 mm
ISBN
9788089132614
Naše katalogové číslo
126890
Počet stran
416
Hmotnost
637 g
Rok vydání
2012
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Enigma

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,0 / 5

1 hodnocení

0
1
0
0
0

Laura Magušínová
25.11.2019
Kniha YES! Angličtina
Ověřený nákup
Idem maturovať z Angličtiny. Táto kniha mi velmi pomohla keďže je tam aj DVD aj CD. Je stručná ale zároveň vám vysvetlí všetko čo potrebujete vedieť. Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Kupte společně
YES! Angličtina - maturita - základní úroveň (B1) - Andrea Billíková, Soňa Kondelová
Mluvte jako mluvčí - David Šimurka a kolektív
710 Kč
Ušetříte 60 Kč

„Knihy jsou nádobami ducha. “

Thomas Mann