Knihy
E-knihy
237 Kč

Běžná cena Běžně 249 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do týdne

Doporučené tituly a kolekce

237 Kč

Více o knize

Vážení učitelé, milé maturantky, milí maturanti.

Cílem cvičebnice je ulehčit Vám přípravu na maturitní zkoušku z německého jazyka – vyšší úrovně obtížnosti. Autoři cvičebnice Vám nabízejí různé typy testových úloh, které Vám mají pomoci při přípravě nejen na písemnou část, ale i na ústní část maturitní zkoušky z německého jazyka. Cvičebnice se skládá z více kapitol, ve kterých si můžete procvičovat poslech a čtení s porozuměním, jazykové kompetence, písemný a ústní projev.

Úlohy, které v cvičebnici naleznete, mají náročnost na úrovni B2 dle Společného referenčního rámce a opírají se o Katalog požadavků z března 2008 (Cermat), v kterém jsou definovány všechny cíle, které má maturant z německého jazyka dosáhnout. Všechny úlohy jsou sestaveny z autentických textů. Na konci každé kapitoly naleznete krátký německo-český slovníček, který Vám má pomoci pro lepší porozumění textům a při další práci se slovní zásobou.

Cvičebnice je koncipována tak, že obsahuje 25 kapitol. Každá kapitola je zaměřena na určité téma. V rámci každé kapitoly procvičujete porozumění čtenému textu, porozumění slyšenému textu, gramatické struktury a na závěr písemný projev. Pro porozumění slyšenému textu je vám k dispozici 25 textů na přiloženém CD, ke kterým naleznete ve cvičebnici širokou škálu možných zadání pro vaše testování. Toto CD je nedílnou součástí cvičebnice.

V části ústní projev jsme pro Vás připravili několik příkladů jednotlivých částí ústní zkoušky tak, jak je platná dle Katalogu požadavků z roku 2008. V cvičebnici naleznete také vzory písemných prací, jak by měly být koncipovány při maturitní zkoušce. Při tvorbě této cvičebnice jsme vycházeli z požadavků Společného referenčního rámce pro úroveň B2 a zároveň z Katalogu požadavků společné části maturitní zkoušky pro německý jazyk – vyšší úroveň obtížnosti, který vydal Cermat v r. 2008.

Přejeme vám mnoho zábavy při práci s naší cvičebnicí a úspěch při samotné státní maturitní zkoušce z německého jazyka.


Slávka Porubská, Katarína Psicová, Tomáš Černý
Čti víc
Kupte společně
JA! Maturita - Němčina: Vyšší úroveň - Slávka Porubská, Katarína Psicová, Tomáš Černý
Hadrový panák - Daniel Cole
534 Kč
Ušetříte 64 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Příloha
CD
Rozměr
165×238 mm
ISBN
9788089132942
Naše katalogové číslo
126871
Počet stran
376
Hmotnost
600 g
Rok vydání
2010
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český, nemecký
Nakladatelství
Enigma

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Kupte společně
JA! Maturita - Němčina: Vyšší úroveň - Slávka Porubská, Katarína Psicová, Tomáš Černý
Hadrový panák - Daniel Cole
534 Kč
Ušetříte 64 Kč