Knihy
E-knihy

Lovkyně snů 2: Vstříc temnotě

Vydavatel
Nakladatelství Fragment, 2012
2. díl série
Lovkyně snů
Překlad

Některé noční můry nekončí… Zvlášť když se nechtěně dostáváte do snů druhých… Jmenuju se Janie. Je mi teprve sedmnáct, ale skutečnost pro mě začíná být horší než sny. Na Fieldridgeské střední škole se dějí znepokojivé věci. ...

Čti víc

170 Kč

Běžná cena Běžně 179 Kč

Ušetříte 5%

Vyprodané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude tovar dostupný.

Doporučené knihy a kolekce

Popis knihy

Některé noční můry nekončí… Zvlášť když se nechtěně dostáváte do snů druhých… Jmenuju se Janie. Je mi teprve sedmnáct, ale skutečnost pro mě začíná být horší než sny. Na Fieldridgeské střední škole se dějí znepokojivé věci. Přesto nikdo nechce promluvit a ani vyšetřování nikam nevede. Co je však ještě horší, začínám odhalovat pravdu o sobě a o svých schopnostech - a ta je pochmurná. Vážně, krutě pochmurná…
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
256
Hmotnost
210 g
Rok vydání
2012
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Nakladatelství Fragment
Rozměr
180×120 mm
ISBN
9788025313718
Naše katalogové číslo
125055

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

3,0 / 5

1 hodnocení

0
0
1
0
0

Kateřina Kopišťová
Kateřina Kopišťová
13.8.2014
Svádění studentek
Sedmnáctiletá Janie má pocit, že její sny se stávají pomalu ale jistě realitou. Je Lovykní snů, což znamená, že má možnost nakukovat do snů ostatních lidí a případně je měnit. Tento "dar" se ale čím dál víc stává nepříjemným břemenem, který mladou dívku připravuje o zbytky sil a rozumu, které ještě má. Navíc začala pracovat pro agenturu, která chytá zločince a Janiin dar by jim mohl být velmi prospěšný. Na střední škole, kam Janie chodí, prý řádí sexuální delikvent, který zneužívá mladé dívky. Dokáže Janie přijít záhadě na kloub a výtržníka objevit, než bude příliš pozdě?

Kniha už na první pohled zaujme zvláštním stylem psaní, který Lisa využívá. Tato zvláštnost nemusí sednout každému, určitě si ale najde své fanoušky. Stejně jako v předchozím díle, i zde se vše točí kolem schopnosti hlavní hrdinky. Nápad je to skvělý, zpracování už trochu pokulhává. V tomto díle se autorka zaměřuje především na sexuální zneužívání ve vztahu učitel-studentka. Výběr jazykových prostředků mi místy přišel až přehnaný, hlavní hrdinka mluvila občas jako robot a pochybuji, že by takhle strojeně mluvila i v reálném životě. Místy mi kniha přišla až nevhodná pro věkovou skupinu, pro kterou je určena. Lovkyně snů je kniha s úžasným potenciálem, který nebyl plně využit. Bohužel. Určitě si ale najde své fanoušky díky svému neobvyklému a čtivému stylu psaní a zajímavé zápletce.
Čti víc

NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT. Dlouhodobě patří k nejvýznamnějším nakladatelům v České republice a od prosince 2014 je součástí mediální skupiny Albatros Media a.s. Za dobu svého působení uvedlo na knižní trh přes 2650 titulů. Každoročně je to přes 200 novinek pro celou rodinu od leporel, přes populárně naučnou literaturu, beletrii pro všechny věkové skupiny až po odborné tituly a učebnice. Čtenářům přináší tituly jak od dobře známých či bestsellerových českých a zahraničních autorů (např. Zdeněk Svěrák, Václav Čtvrtek, Zdeněk Miler, Jiří Žáček, Josef Lada, Helena Zmatlíková, Pavel Kantorek, Christopher Paolini, Suzanne Collinsová, Rick Riordan, C. S. Lewis, Thomas C. Brezina, L. J. Smith a další), tak také od mladých nadějných autorů (např. Michaela Burdová, Kateřina Petrusová, Sandra Vebrová, Kristina Hlaváčková aj.). Mezi zavedené a široce oblíbené bezpochyby patří tituly „v kostce", edice kapesních cizojazyčných slovníků, Young Adults série či edice klasických příběhů převyprávěných pro začínající čtenáře. Vůbec nejúspěšnějšími tituly nakladatelství jsou knihy Zdeňka Svěráka - Povídky, Nové povídky a Po strništi společně s evergreeny Anglicko-českým a česko-anglickým slovníkem a leporelem Kamarádi zvířátka.

Čti víc