Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání - Dianna Booher
Komunikujte s jistotou - Více než 1000 rad a návodů, jak dosáhnout co nejlepšího účinku při jednání
255 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma
255 Kč

Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

 Komunikovat s jistotou znamená vědět, co a jak říci tomu pravému v tu pravou chvíli. A tohle “vědět” dnes znamená už předem několikanásobně zvýšit své šance. Vždyť obchodník, který neumí jednat s lidmi, mnohem častěji než aby vítězil, prohrává. A právě proto vznikl tento průvodce spletitými cestami lidského dorozumění. Každé jednání mezi lidmi, má-li být úspěšné, vyžaduje alespoň minimální stupeň důvěry, a tak i tato kniha začíná “Získáním důvěry druhých” a až poté řeší naše časté zádrhely ve vzájemné konverzaci, neochotu naslouchat (Uznejte, že naslouchání není čekání na příležitost mluvit.) nebo třeba neschopnost omluvit se “bez servilnosti či skřípění zubů”.
 K nejpodnětnějším kapitolám lze beze sporu zařadit ty, kde se čtenář dozví jak kritizovat, ale neublížit, jak otupit osten kritiky a především jak vhodně reagovat na urážky, vychloubání, lhostejnost, ....
 Jako jakýsi pikantní a zároveň velmi užitečný bonbónek na závěr jsou připraveny dvě kapitoly. První o možnostech minimalizace nedorozumění mezi muži a ženami (Rada pro muže: Uznejte a odměňujte úspěchy žen. Rada pro ženy: Vyhněte se flirtování, abyste zabránily vytvoření závazků v jiné oblasti.) a druhá o rozdílných kulturních a obchodních zvycích mezi národy. Jednotlivé rady jsou očíslovány a seskupeny podle toho, jakým problémem se zabývají, a kromě podrobných doporučení zahrnují i konkrétní příklady z autorčiny praxe. Výraznou předností je tak rychlá orientace v knize a okamžitá dostupnost potřebných informací.
Čti víc
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,3 / 5

3 hodnocení

1
2
0
0
0

Martin Kobylan
17.1.2005
veľmi dobrá, praktická kniha
Každá rada je viac-menej samostatná, takže kniha sa dá čítať aj od stredu a nie je nutné ju čítať celú. Každá rada vám pomôže. Je tam uvedených veľa konkrétnych príkladov - dialógov medzi ľuďmi (najmä z oblasti obchodu a zamestnania). Český preklad je vynikajúci - v celej knihe som našiel azda jedno slovo, ktore by som preložil inak. Prekladateľ pochopil takmer všetky rady tak, ako ich napísala autorka.
Ak si ju kúpite, nebudete ľutovať - investícia do vzťahov s ľuďmi sa vám určite vyplatí.
Čti víc

Čti víc
Čti víc

„Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec.“

Voltaire