Knihy
E-knihy

Tajemství facilitace

Dosáhněte výjimečných výsledků v týmové práci pomocí SMART metody

BIZBOOKS, 2011
Nakladatel
BIZBOOKS, 2011

Nedaří se vám dosáhnout úspěchu v práci se skupinami? Chcete poznat tajemství facilitačního procesu? Odhalit techniky, které používají ti nejúspěšnější facilitátoři? Kniha Tajemství facilitace vám představí metodu SMART facilitace...

Čti víc

189 Kč

Běžná cena Běžně 199 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do 16 dní

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 1500 výdejních míst
  • dárek ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

Nedaří se vám dosáhnout úspěchu v práci se skupinami? Chcete poznat tajemství facilitačního procesu? Odhalit techniky, které používají ti nejúspěšnější facilitátoři? Kniha Tajemství facilitace vám představí metodu SMART facilitace (Structured Meeting and Relating Techniques – strukturované techniky setkávání a navazování vztahů), jedenáct principů, jejichž aplikací dosáhnete stálých a opakovatelných výsledků. Přesvědčíte se, že facilitace skutečně funguje.

Co díky knize získáte?

  • Ucelenou metodologii – metody pro facilitaci jakékoliv situace, krok za krokem.
  • Podrobné techniky – tajemství, jejichž použití vám zajistí úžasné výsledky s týmy, skupinami a jednotlivci.
  • Hlubší vhled – kniha nabízí mnohem více než pouhé popisy postupů, vytvoříte si díky ní vlastní techniky pro řešení různých problémů a situací, ke kterým může dojít během facilitovaného sezení.
  • Učení se na základě reálných situací – díky celé řadě případových studií a ukázek dialogů budete sledovat facilitátora v akci.
  • Okamžité využití – kniha obsahuje ukázkové situace, které popisují použití tajemství v obchodních i každodenních situacích.

Řečeno ve zkratce, tato kniha nabízí tajemství, díky kterým SMART facilitátoři se skupinami opakovaně dosahují vynikajících výsledků.

„Kniha Michaela Wilkinsona je poctivým a systematickým návodem ke zvládnutí technik facilitace, tedy procesu, při němž neutrální odborník – facilitátor – pomáhá skupině lidí diskutovat a dosahovat výsledků, a to pouze tím, že ovlivňuje způsob diskuse, nikoliv věcnou podstatu jejích výsledků. Autor ve třinácti kapitolách odhaluje celkem šedesát tajemství úspěšné facilitace, jež shrnují klíčové dovednosti, rozhodující o úspěchu či neúspěchu facilitátora a facilitace. Dozvíte se, jak se na facilitaci připravit, jak facilitované setkání otevřít a postupně vést k závěru. Zvláštní pozornost věnuje řešení běžných potíží, s nimiž se facilitátoři při své práci setkávají, a kontrole dynamiky skupiny a procesu facilitace.“ —Jiří Plamínek, facilitátor a mediátor Michael Wilkinson je jedním z hlavních představitelů amerického facilitačního průmyslu. Je zakladatelem a výkonným ředitelem společnosti Leadership Strategies – The Facilitation Company a také zakladatelem americké Národní databáze facilitátorů. Působí v radě amerického Národního institutu pro facilitaci. Pravidelně přednáší na konferencích Mezinárodní organizace facilitátorů. Ke jeho zkušenostem patří přes pět set sezení s více než stovkou organizací z veřejného i soukromého sektoru, včetně společností Coca-Cola Company nebo United Way of America. Je nejvyhledávanějším facilitátorem, školitelem a řečníkem jak na národní, tak na mezinárodní úrovni. Před tím, než začal působit v oboru facilitace, strávil Michael Wilkinson osm let ve společnosti Ernst & Young’s Management Consulting Group.

Čti víc
Kupte společně
Tajemství facilitace - Michael Wilkinson
Království popela - Sarah J. Maas
488 Kč
Ušetříte 110 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
288
Hmotnost
499 g
Rok vydání
2011
Vazba
brožovaná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
BIZBOOKS
Rozměr
167×225 mm
ISBN
9788025126073
Naše katalogové číslo
110863

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Tajemství facilitace - Michael Wilkinson
Království popela - Sarah J. Maas
488 Kč
Ušetříte 110 Kč

„Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. “

Voltaire