Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.

Jak se poučit z omylů

Mariana Caplan  ·  Výrobce: Eugenika, 2009
Naše cena:
198 Kč
Běžná cena:
209 Kč
Ušetříte:
5% (11 Kč)

Vyprodané
Produkt je vyprodaný a zřejmě už nebude dostupný, proto ho není možné objednat.
Co to znamená?

Tohoto produktu se už prodaly všechny vyrobené kusy. Ani my, ani vydavatel nebo distributor už nemáme na skladě žádné kusy. Proto vám tento produkt už nedokážeme sehnat. Teoreticky však můžete mít štěstí v jiných obchodech, které mohou ještě mít poslední kusy na skladě.

Zadejte svou e-mailovou adresu a budeme vás informovat, jakmile bude dostupný. Co to znamená?

Až bude tento produkt k dispozici, budeme vás informovat na e-mail, který uvedete. Jde jen o nezávaznou informaci pro vás, ne o pevnou objednávku - když budete mít o produkt zájem, můžete následně přijít na naši stránku a objednat si ho.


Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.

Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tento produkt, si koupili také

Nahlásit chybu

O produktu

Když přijmeme neúspěch, otevře nám to cestu k novému druhu úspěchu. Známe svoji cenu, a úspěchy ani neúspěchy její hodnotu nezmění. Pokud se naučíme využít neúspěch jako bránu k porozumění sobě samým, a zvláště pak, pokud se nám podaří vyrvat z kořenů zažitou představu o neúspěchu, pak zjistíme, že nemůžeme prohrát. V nejhlubší podstatě je s námi vše v pořádku.

Eugenika

Další tituly vydavatelství

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Více informací
Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o produktu

Podrobnosti

 • Počet stran: 200
 • Vazba: brožovaná
 • Rozměr: 130×200 mm
 • Jazyk: český
 • ISBN: 9788081001178
 • Rok vydání: 2009
 • Naše katalogové číslo: 107844

Hodnocení čtenářů a čtenářek       (zatím nikdo nehodnotil) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tento produkt? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené produkty? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU