Vánoce
Biologie víry - Bruce H. Lipton, ANAG, 2016

339 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Biologie víry

Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázraků

Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí. Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami Autor v knize Biologie víryodhaluje... Číst víc

4,4 13 hodnocení
Nakladatel
ANAG, 2016
Počet stran
288

Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí. Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami Autor v knize Biologie víryodhaluje tajemství, ke kterému vědci dospěli teprve nedávno, a sice že můžeme změnit... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština

339 Kč

Skladem > 5 ks
Posíláme ihned
Stíháme do Vánoc

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat na Martinus.cz?

Doprava zdarma od 999 Kč
Více než 5 000 výdejních míst
Záložky ke každému nákupu

Vánoční skřítci doporučují

Biologie víry - Bruce H. Lipton, ANAG, 2016
339 Kč

Více o knize

Přestože název knihy mnoho nenapoví, její obsah vás překvapí, či dokonce ohromí.

Věřte, že tělo i mysl lze změnit pouhými myšlenkami
Autor v knize Biologie víryodhaluje tajemství, ke kterému vědci dospěli teprve nedávno, a sice že můžeme změnit svou biologii – tedy naše tělo i mysl – díky svému uvědomělému chování a myšlenkám. Jak sám ověřil na vlastním životě i na mnoha pokusech, to, co nás zásadním způsobem ovlivňuje, není naše DNA, jak si dosud vědci mysleli, ale buněčná membrána, skrze niž se do buňky dostává vše potřebné, od výživy, léků až po stresové hormony. To je tedy ten „mozek buňky“, který pro nás má tak zásadní význam.

Myslete pozitivně – pomůžete tak svému tělu
Jsme-li v dobré pohodě, buňky dostávají vše potřebné pro svůj růst. Pokud však žijeme ve strachu a neustálém stresu, buňky chřadnou – jsou totiž v obranné pozici, která jim neumožňuje růst a rozvíjet se.
Autor na mnoha zajímavých pokusech a také příkladech ze života přibližuje čtenáři fungování buňky, vliv buněčné membrány a DNA a dokazuje, že život není založen jen na „materiální“ informaci, hmotě, v tomto případě představované DNA, ale že jej ovlivňují a řídí nehmotné, energetické signály z prostředí mimo buňku.

Přestaňte se vymlouvat, začněte myslet!
Nemůžeme se již dál vymlouvat na to, že „to prostě máme v rodině“ (ať jde o obezitu, či rakovinu). Nejsme bezbrannými oběťmi zděděných predispozic, máme možnost stát se do značné míry „pány“ svého života! Přesvědčte se sami a zalistujte touto revoluční knihou, jedinečnou svého druhu.
Číst víc
Originální název
The Biology of Belief (revised 10th Anniversary edition)
Počet stran
288
Vazba
pevná vazba
Rozměr
160×237 mm
Hmotnost
563 g
ISBN
9788075540522
Rok vydání
2016
Naše katalogové číslo
259681
Jazyk
čeština
Nakladatel
ANAG
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Kupte společně
Biologie víry - Bruce H. Lipton, ANAG, 2016
Líbánkový efekt - Bruce H. Lipton, ANAG, 2015
586 Kč

Hodnocení

4,4 / 5

13 hodnocení

9
2
1
0
1

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Ludmila S
Neověřený nákup
30.5.2023
Krátka recenzia.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Ako spomenul vo svojej recenzii čitateľ (Názor čitateľa) čítanie je zaujímavé a ak niekto číta radšej v slovenčine, v slovenčine je názov knihy "Biológia presvedčenia".
Podtitulom "Biologie víry" je síce veta, skôr konštatovanie ako otázka, "Jak uvolnit sílu vědomí, hmoty a zázrakú", ale priamy návod v knihe neočakávajte. Ak by chcel autorovi niekto vyčítať komerčné zameranie jeho knihy v súvislosti s jej podtitulom, pravdepodobne sa bude mýliť. Kniha "Biologie víry" je o biológii. O biológii v kontexte s fyzikou, chémiou, ... a pritom je to také zaujímavé čítanie. Ale z obsahu nemožno vylúčiť ani vieru, presvedčenie, svetonázor. Osobnú vieru, osobné presvedčenie. A tak sa kniha môže prihovoriť každému človekovi zvlášť. To závisí už iba od neho samotného, ako príjme to, čo mu autor hovorí.
Podľa môjho názoru výborná kniha. Top.
Číst víc
Ludmila
Neověřený nákup
24.5.2023
Výborná. Top.
Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.
Dlho som pozerala na túto knihu, jej názov ma však odradzoval od čítania. Dnes som ešte len v polovici čítania tejto knihy, ale je pre mňa jasné, že môžem spokojne napísať túto recenziu.
Kniha je naozaj špecifická a objedná si ju čitateľ zaujímajúci sa o túto oblasť. Ale teraz mám na mysli skôr biológiu, biológiu buniek, tkanív, organizmov. Objedná si ju ten, koho zaujíma vzťah tkanív a buniek v kontexte s celkom, napríklad prenos živín zvonku dnu - špecificky z tkanív do buniek a opačný proces tiež...
Táto kniha nie je duchovná, či spirituálna alebo ezoterická literatúra.
Keď ju dočítam, chcela by som napísať ešte jednu recenziu. Pre svoju spokojnosť.
Číst víc
20.1.2023
Biologie víry
Kniha bola trochu iná ako som čakala. Ukázala prerod úplne striktného, vedecky založeného vedca na vedca, ktorý má dvere otvorené aj v nevysvetliteľné javy, ako je reinkarnácia, oslobodenie duše, liečba presvedčením mysle... Na začiatku vysvetľuje biologické procesy vedecky z pohľadom biológie, medicíny, chémie či fyziky. Potom však prinesie pozorovanie z oblasti, na ktoré nemá exaktné vysvetlenie. Číst víc
28.3.2020
Špecifická kniha, no zaujímavá
Kniha je špecifická a predpokladám, že si ju objedná čitateľ zaujímajúci sa o túto oblasť. Kniha vedca, ktorý sa zaoberá “ novou biológiou“, popiera staré dogmy, že život našich buniek riadia výlučne gény. Mení názor, že sme obeťami, bez možnosti zmeny nasmerovania svojho osudu. Vedec, ktorý sa prehupol do sveta Kvantovej fyziky aj osobnej spirituality - cez toto životné spojenie, nám poskytuje možnosť nazrieť do sveta buniek a vysvetľuje spoznané . Na začiatku knihy som si hovorila, mala si sa na tej chémii viac učiť -:)) Ale, keď som sa prelúskala cez odbornejšie časti, napokon som predsa len dospela k ucelenému pocitu z prečítaného. Pocitu. Preto asi recenzie budú závislé od individuálneho pochopenia a životných skúseností, ktoré možno s prečítaním spojiť. Číst víc
19.9.2019
Musím říct, že od knížky s názvem "Biologie víry", kterou jsem dostala darem, jsem čekala těžký ezoterický blábol, ale byla jsem poměrně mile překvapena.
Je to zajímavé čtení, založené na vědeckých studiích, psané odborníkem a nebýt epilogu, který na mě byl najednou až příliš spirituální, a toho, že v knize žádné "jak" zodpovězeno není, hodnotila bych lépe.
Číst víc

Kupte společně
Biologie víry - Bruce H. Lipton, ANAG, 2016
Líbánkový efekt - Bruce H. Lipton, ANAG, 2015
586 Kč

„Líbaná ústa ničeho nepozbývají, ale obnovují se jako luna.“

Dekameron - Giovanni Boccaccio, 2014
Dekameron
Giovanni Boccaccio