Vánoce
Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob - Clinton Ober, Stephen T. Sinatra, Martin Zucker, CPRESS, 2016

299 Kč

Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Uzemnění - zdraví prospěšný objev všech dob

Načerpejte energii a sílu Země

Žijte více v kontaktu se Zemí, využívejte jejího přírodního povrchového náboje! Pomocí jednoduchých pomůcek a způsobů, třeba jen chůzí naboso, se Země dotýkejte, spojujte s ní –... Číst víc

5,0 1 hodnocení
Věk
15+
Nakladatel
CPRESS, 2016
Počet stran
276

Žijte více v kontaktu se Zemí, využívejte jejího přírodního povrchového náboje! Pomocí jednoduchých pomůcek a způsobů, třeba jen chůzí naboso, se Země dotýkejte, spojujte s ní – tedy uzemňujte se. Tento snadný... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané

Zadejte e-mail a my vám dáme vědět, jakmile bude kniha dostupná.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat na Martinus.cz?

Doprava zdarma od 999 Kč
Více než 5 000 výdejních míst
Záložky ke každému nákupu

Vánoční skřítci doporučují

Knihy pro zvídavé čtenáře

Více o knize

Žijte více v kontaktu se Zemí, využívejte jejího přírodního povrchového náboje! Pomocí jednoduchých pomůcek a způsobů, třeba jen chůzí naboso, se Země dotýkejte, spojujte s ní – tedy uzemňujte se. Tento snadný proces zabraňuje tvorbě chronických zánětů v těle a následně rozvoji civilizačních onemocnění, poruch spánku, alergií, hormonálních výkyvů, kloubních potíží, orgánového postižení a dalších chronických problémů. Tým autorů předkládá odborné argumenty podložené fyzikálními fakty, nejedná se tedy o další z šarlatánských metod. Pozitivní reakce lidského organizmu na uzemňovací procesy, ať už se jedná o pouhé chození naboso venku či spaní na posteli s uzemňovacím kabelem, jsou v této knize zdokumentovány na desítkách příběhů skutečných lidí a na písemném svědectví lékařů, fyzioterapeutů, psychiatrů a dalších specialistů pečujících o lidské zdraví.
Číst víc
Originální název
Earthing: The Most Important Health Discovery Ever?
Počet stran
276
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
145×205 mm
Hmotnost
392 g
ISBN
9788026410096
Rok vydání
2016
Věkové doporučení
15+
Naše katalogové číslo
226598
Jazyk
čeština
Nakladatel
CPRESS
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5

1 hodnocení

1
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Jakub
Neověřený nákup
9.8.2019
Velmi dobra kniha
Kniha je napisana dobre a lahko sa da pochopit s beznymi znalosťami. Co sa v nej píše dava zmysel aj logiku. Je velka pravda ze uz nezijeme na zemi, ale nad zemou - v ponozkach, v topankach, spíme na posteliach na nozkach, sedime v autach, pracujeme vo vyskovych budovach. A to odlúčenie je uz na nas vidiet. Preto je na dovolenke pri kontakte s prirodou, chodenim po piesku na boso a clapkanim v slanej morskej vode zrazu vsetkym dobre a nechcu ist domov.
Ma zmysel si to precitat a uz nalozte s informaciami ako budeme chciet a verit. Ale jedno sa mi zda iste. Nemoze to poškodiť.
Číst víc

Recenze, kritiky

Uzemnění nás spojuje s přírodou a příroda je zásadním zdrojem zdraví a uzdravování. Tato kniha je příručkou k jednomu z největších léčivých tajemství přírody.
John Gray, Ph.D., autor knihy Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Uzemnění se může zařadit rovnou vedle objevení penicilinu. Tato kniha se pravděpodobně stane nejvýznamnější zdravotnickou četbou jednadvacátého století.
Ann Louise Gittleman, Ph.D., C.N.S., autorka knihy Výživa podle metabolických typů

Tato inspirativní a kvalitním výzkumem podložená kniha vysvětluje nebezpečí, jimž čelíme v důsledku odtržení od moci a energie Země a její bezmezné zásobárny volných elektronů. Nemůže to být příčinou celé řady našich nemocí, chronických zánětů, špatného spánku a dalších neduhů? Brilantní hypotéza skvěle zakotvená ve vědě.
Nicholas Perricone, M.D., autor knihy Navždy mladá

Zatímco moderní lidé jsou čím dál víc odtržení od přírody, tato kniha upozorňuje na hnutí propagující přímý kontakt se zemským povrchem bohatým na elektrony… jako pomoc v boji proti ‚poruše přírodního deficitu‘.
10. výroční předpověď SpaFinder Wellness, založená na průzkumech světových lázeňských a wellness podniků, cestovních kanceláří a spotřebitelů

Uzemnění se může ukázat být stejně zásadní jako sluneční světlo, vzduch, voda a živiny. ‚Ať je vám Zem milostiva!‘
Gary E. Schwartz, Ph.D., profesor psychologie a medicíny na University of Arizona a autor The Energy Healing Experiments

Uzemnění lidského těla ovlivňuje jeho fyziologické procesy. Může jít o zásadní faktor při regulaci endokrinní a nervové soustavy.
Karol Sokal, M.D., Ph.D., Pawel Sokal, M.D., Ph.D., Bydhošť, Polsko

Ve své psychiatrické praxi často doporučuji pacientům uzemnění. Považuji ho za mocný léčivý nástroj ve své vícerozměrné lékařské brašně.
Tracy Latzová, M.S., M.D., spoluautorka knihy Shift: 12 Keys to Shift Your Life

Lidé ztratili kontakt se Zemí. Z biblické perspektivy ti, kteří ztratili kontakt se Zemí, ztratili kontakt s Bohem. Uzemnění nás znovu spojuje se Zemí, s druhými a v jistém smyslu i s Bohem.
Gabriel Cousens, M.D., autor knihy Spiritual Nutrition

Většina lidí chce dosáhnout co největších zdravotních přínosů za co nejmenší množství práce. Tohle je ono! Uzemnění vám poskytne ty největší přínosy za to nejmenší úsilí. Je to bez práce!
David Wolfe, M.S., autor knihy Superfoods: The Food and Medicine of the Future

Tohle funguje! Má to v sobě obrovský příslib. Je to něco zcela jednoduchého, co by se mělo používat naprosto všude.
Richard Delany, M.D., Milton, Massachusetts

Hormonální nerovnováha je mezi ženami velice rozšířená. Uzemnění má hluboké, blahodárné účinky, které pomáhají znovu vyvážit celý systém a zmírnit symptomy.
Amanda Wardová, N.D., Encinitas, Kalifornie

Na světě možná neexistuje základnější, univerzálnější nástroj uzdravování lidí než uzemnění. Navázat znovu spojení se Zemí by se mělo stát novým posláním lidstva.
Jed Diamond, Ph.D., autor knih Mužská menopauza a Mrzutý muž? Vím, jak na něj!

Uzemnění nastavuje zcela novou, zdravější laťku pro to, co je ve fyziologii normální
Chuck Munier, D.M.D., Augusta, Maine

Zpětná vazba, kterou dostávám od svých pacientů, je nyní tak silná, že jako lékař mohu předpovědět, že to u nich způsobí změnu na celý život.
David Gersten, M.D., autor knihy Are You Getting Enlightened or Losing Your Mind?

Uzemnění je revoluční průlom v oblasti zdraví, který vám změní život. Přečtěte si tuto knihu, uzemněte se a nastartujte proces prolomení začarovaného kruhu stresu a nemocí.
Martin Gallagher, M.D., D.C., autor knihy Dr. Gallagher’s Guide to 21st Century Medicine

Uzemnění znamenalo obrovskou vzpruhu pro mě i moje zotavování ze zranění a vyčerpání. Díky němu jsem se mohl vrátit mnohem silnější a cítit se o moc líp.
Chris Lieto, trojnásobný vítěz triatlonu Ironman

Po téměř smrtelné nehodě mi řekli, že možná už nikdy nebudu chodit, natož běhat. Začal jsem ale chodit naboso a jako by se tím přepnul nějaký spínač vynikajícího zdraví. Do značné míry právě díky uzemnění teď dokážu uběhnout mnoho kilometrů denně, bez bolesti a naplněný radostí.
Michael Sandler, spoluautor knihy Barefoot Running and Barefoot Walking

Nakladatelství CPRESS

Číst víc

„Kdo by miloval dokonalost? Ne, láska vyžaduje starostlivost. A starostlivost potřebuje nacházet na milovaném člověku chyby, touží po zranitelnosti a křehkosti. Láska chce léčit. A léčit dokonalost není třeba. Dokonalé nelze milovat, pouze zbožňovat.“

Oběť Molochovi - Asa Larsson, 2021
Oběť Molochovi
Asa Larsson