Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vít Penkala

Od překladatele Vít Penkala máme v nabídce 14 titulů

1.
Markus Zusak  ·  Argo (2014)
(20)
Světový bestseller pro mladé i dospělé čtenáře. Mladý australský autor sepsal silný, jímavý a neobyčejně čtivý příběh. Jeho vypravěčem učinil Smrt. Smrt je zdánlivě nezúčastněný divák, s dokonalým odstupem, s osobitou perspektivou... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
2.
Markus Zusak  ·  Argo (2009)
(20)
Dlouho očekávané české vydání mezinárodního bestselleru. Příběh románu, jehož hrdinkou je dospívající dívka Liesel Memingerová, je zasazen do Německa za 2. světové války... (více o knize)
Naše cena: 350 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 16 dnů
3.
Neil Patrick Harris  ·  Argo (2016)
Fanoušci seriálu Jak jsem poznal vaši matku a Barneyho Stinsona jistě tuší či vědí, že Neil Patrick Harris nemůže být nudný člověk, jaký by napsal tradiční či suchý životopis. Název jeho biografie odkazuje k tzv. gamebookům: čtenář se sám stává hlavní... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Barney Stinson  ·  Argo (2010)
(1)
Barney Stinson je jedna z hlavních postav seriálu Jak jsem poznal vaši matku, pro leckoho postavou nejdůležitější. Je renesanční osobností, mužem, borcem, který ví, jak užívat života, a hodlá ostatní borce tomuto umění naučit... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Irvine Welsh  ·  Argo (2015)
Titul románu Filth (špína, svinstvo, hnus), zvolil autor tak, aby se dal vykládat na mnoho způsobů: jde o slangové označení policie, protože hlavní hrdina je policista, jde o označení svinstva, které nosí v břiše (tasemnice) i v duši, je to vlastnost... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Barney Stinson  ·  Argo (2011)
(1)
V Borcově kodexu poskytl Barney Stinson nepřeberné množství rad a pokynů všem, kdo chtějí být stejně boží jako on sám. V Borci v akci rozvíjí některé poučky a uzpůsobuje je konkrétním situacím - borec se dozví, ... (více o knize)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Chris Priestley  ·  Argo (2011)
(3)
Strýc Montague žije osaměle, jen se svým tajuplným sluhou. Třebaže cesta k jeho ponurému starému domu vede hlubokým strašidelným lesem, malý Edgar svého příbuzného rád navštěvuje. Strýc má totiž nepřebernou zásobu hrůzostrašných historek... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Brian Clegg  ·  Dokořán (2011)
Pojem velkého třesku je všeobecně známý, i když o podrobnostech mají laikové jen mlhavou představu. Clegg ve své knize sleduje, jak se proměňovaly představy lidí o vzniku vesmíru - počínaje mýty o božském stvoření až po převratnou ideu vesmíru... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Douglas Rushkoff  ·  Dokořán (2014)
Ve své knize Douglas Rushkoff zkoumá, jak se z korporací, původně abstraktních právních entit, stala skutečnost, která dominuje současnému životu, a to zdaleka ne jen v ekonomickém ohledu. Korporativismus a jeho ideologie prostoupily ... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Barney Stinson  ·  Argo (2013)
NA SKLADĚ
Barney Stinson samozřejmě žádné děti nemá (alespoň ne takové, které by se mu daly dokázat). Přesto o rodičovství hodně ví a nenechává si to pro sebe. Jeho nejnovější dílo provede nastávající i skutečné rodiče od okamžiku početí až k odeslání potomka... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Dan Rhodes  ·  Argo (2015)
Titul svou formou navazující na Rhodesovu Antropologii: stovka tragikomických, absurdních, poťouchlých i cynických historek a situací spajtých se vstupem do manželství. (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Eoin Colfer  ·  Argo (2010)
(1)
Jak jinak oslavit třicáté výročí vydání slavného cyklu Douglase Adamse Stopařův průvodce Galaxií, textu, který navždy proměnil naše postoje k dvouhlavým mimozemšťanům, ginu s tonikem, dějinám vlastní planety, hlasité hudbě, ojetým propisovačkám, ... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
13.
Chester Brown  ·  Argo (2014)
Originální autobiografický komiks kanadského autora. Chester je unaven ze vztahů s ženami, a po dalším rozchodu se rozhodne nezkoušet znovu najít pevný vztah s jinou dívkou. Sex mu ovšem schází, a získává ho tou nejsnadnější cestou: platí za něj... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Barney Stinson  ·  Argo (2011)
(3)
Ve své nové knize úžasný Barney Stinson ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku velkoryse poskytuje svoje know-how na balení kočiček. Jeho Příručka udělá i z nepříliš přitažlivého a nesebevědomého ubožáka idol žen a génia svádění... (více o knize)
Naše cena: 198 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Postavy románu jsou mé vlastní možnosti, které se neuskutečnily. (Ladislav Klíma )
Kávička