Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Richard Podaný

Od překladatele Richard Podaný máme v nabídce 63 titulů

1.
George R.R. Martin  ·  Argo (2014)
(4)
Dlouho před tím, než Targaryenové ztratili Železný trůn, dlouho po tom, co přišli z Valyrie a sjednotili Sedm království, ale jen krátce po tom, co říši rozervala vedví a poničila Černožárova vzpoura, křižoval krajem potulný rytíř ser Duncan Vysoký... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 6 dnů
2.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2015)
(51)
Představte si, že se ocitnete sami uprostřed pouště, kde široko daleko není živé duše, když vtom se před vámi zjeví blonďatý chlapec. A jako by to nestačilo, nedá jinak, než abyste... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
George R.R. Martin  ·  Argo (2013)
(6)
Mudrosloví urozeného pána Tyriona Lannistera jsou dokonalým dárkem pro všechny, kteří podlehli mánii seriálu HBO Hra o trůny. Pochopitelně stejně dobrým dárkem bude i pro fanoušky celé ságy Píseň ledu a ohně G. R. R. Martina, ze které seriál čerpá... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
4.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2017)
Klasická knížka v novém, menším formátu do kufříku nebo kabelky! S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Tim Burton  ·  Argo (2014)
Seznamte se s Jackem Skelingtonem, pánem Halloweenska! Po více než dvaceti letech od prvního vydání vychází také u nás legendární Můra noční, předvánoční kultovního režiséra Tima Burtona. Bizarní královstvíčko, kterému Jack vládne, se každoročně stará o „ (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2014)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této knížky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem. O tajemství podivuhodné pouti Malého prince, o dobru a zlu, o přátelství a kráse, o pravém štěstí,... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Roger Lécureux a André Chéret  ·  Albatros (2012)
(2)
Rahan patří k nejznámějším komiksovým postavám z francouzského časopisu Pif. Neohrožený lovec s hřívou světlých vlasů, který v dávno zavátém i krutém pravěku bojuje proti velkolepým prehistorickým zvířatům a chrání slabé proti bezpráví,... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Marjane Satrapi  ·  BB/art (2013)
NA SKLADĚ (3)
Souborné vydání nejuznávanějšího a nejúspěšnějšího grafického románu Persepolis, který je první íránský komiks všech dob… i když napsaný a nakreslený v Paříži. Marjane Satrapiová sepsala, či vlastně sekreslila vlastní život... (více o knize)
Naše cena: 569 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
9.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2011)
(1)
Sam McCready je šéfem oddělení britské tajné služby SIS, které má na starosti klamání protivníka, dezinformace a psychologické operace. V devadesátých letech se však svět rychle mění. Sovětský svaz se rozpadl, z mapy Berlína zmizela proslulá zeď... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Chuck Palahniuk  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ (2)
Kontroverzní americký spisovatel přichází s dlouho očekávanou – a vůbec svou první – sbírkou povídek, které nejde odečíst. Třiadvacet textů vlastně představuje jakousi esenci Chucka Palahniuka. V povídkách je ve své nejlepší formě: ostrý a sžíravý... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Roger Lécureux a André Chéret  ·  Albatros (2012)
(1)
Rahan zanechal hledání Slunečního doupěte a vydává se k tajuplné Rozpolcené hoře, kde naposledy viděl svou milovanou Naúnu. Pod horou však vládne kmen Krokodýlích lidí, který se nechce vzdát svého území... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Albatros (2010)
(51)
S Malým princem se v africké poušti setkává opuštěný letec, autor této moderní pohádky. Zatímco se pokouší opravit havarovaný stroj, povídají si o všeličem... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Stephen Clarke  ·  Albatros (2008)
(3)
Angličan v Paříži - po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou "osudovou lásku"... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Paolo Bacigalupi  ·  Argo, Triton (2011)
(1)
Anderson Lake pracuje pro společnost AgriGen v Thajsku jako kalorik... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
15.
George R.R. Martin  ·  Argo (2014)
(4)
Dlouho před tím, než Targaryenové ztratili Železný trůn, dlouho po tom, co přišli z Valyrie a sjednotili Sedm království, ale jen krátce po tom, co říši rozervala vedví a poničila Černožárova vzpoura, křižoval krajem potulný rytíř ser Duncan Vysoký... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Darren Shan  ·  Albatros (2008)
Darren Shan a jeho spojenci se při svém pátrání po Pánovi vampýrů dostávají do rodného městečka pana Hroozleyho a zdá se, jako by se historie opakovala – opět se objevují mrtvoly bez jediné kapky krve. A když se Darren setká se školním inspektorem... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Stephen Clarke  ·  Plus (2013)
NA SKLADĚ
Angličan Paul West touží žít svůj pařížský sen a opravdu se přitom snaží zbytečně nedráždit Francouze. Jenže ne zrovna úspěšně. Jeho byt je tak malý, že si musí bagety krájet napůl, aby se mu vešly do kuchyně... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
18.
Stephen Clarke  ·  Albatros (2010)
(1)
Paul West tentokrát dostane nabídku, která se neodmítá – dva slunečné týdny all-inclusive, navíc s krásnou blondýnkou, která se ocitla na jihu Francie, aby zjistila, jak se to tam má s pašováním kaviáru... (více o knize)
Naše cena: 113 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Stephen Clarke  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ (1)
Jeden Brit v Bruselu. Dvě Francouzky. A opravdu velká kupa merde. Konečně jsme se dočkali dalšího proklatě zábavného pokračování v bestselerové řadě Merde. Tentokrát si Stephen Clarke vzal na mušku svého britského ostrovtipu vpravdě ohromné... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
20.
Daniel Keyes  ·  Argo (2016)
(3)
S více než pěti miliony prodaných výtisků jsou Růže pro Algernon stále oblíbeným a dnes už klasickým příběhem o mentálně postiženém muži, jehož cesta za získáním vytoužené inteligence je spjata s osudy neobyčejné laboratorní myšky Algernon... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
1234

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička