Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Petr Eliáš

Od překladatele Petr Eliáš máme v nabídce 14 titulů

1.
J.K. Rowling, Jack Thorne a John Tiffany  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ (136)
Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou.. (více o knize)
Naše cena: 399 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 2 dnů
2.
Ruta Sepetys  ·  CooBoo (2016)
(5)
V roce 1945 se druhá světová válka chýlila ke svému konci a poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich měla co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Ruta Sepetys  ·  CooBoo (2014)
New Orleans padesátých let – zábava, saxofony, intriky i černá ruka mafie. Josie Moraineová přišla do města "velké pohody" s matkou. S matkou, která jí slibovala panenku, když bude hodná, ale nikdy si na to pak nevzpomněla... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Beth Revis  ·  CooBoo (2013)
(5)
Amy a Syn konečně opustili skličující zdi vesmírné lodi Universum. Jsou připravení začít znovu, vybudovat si nový domov – na Zemi Centauri, planetě, ke které musela Amy plout přes celý vesmír... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
George Saunders  ·  Plus (2015)
Soubor Desátého prosince přináší desítku povídek od jednoho z nejčtenějších amerických povídkářů dneška, George Sauderse. Autor s pronikavým pozorovatelským nadáním nahlíží do životů pestré směsice hrdinů a antihrdinů. Své postavy nešetří, zároveň... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
6.
Andy Warhol  ·  Argo (2015)
Andy Warhol byl v šedesátých a sedmdesátých letech sice poměrně výraznou postavou newyorské umělecké scény, ale jako mnoho jiných umělců byl spíš introvert a svůj status celebrity přijímal poměrně zdráhavě. Kniha Filosofie Andyho Warhola z roku 1975... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
7.
Elizabeth Wein  ·  CooBoo (2015)
(4)
11. října 1943 se nedaleko Paříže, v okupované Francii, zřítilo britské špionážní letadlo. Jeho pilotka a pasažérka byly nejlepší přítelkyně. Jedna z dívek má naději, že přežije. Druhá hru o život prohrála dříve, než začala. Když Verity chytne Gestapo, my (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Alice Rawsthorn  ·  Kniha Zlín (2014)
Design je jedním z nejmocnějších hybatelů našich životů. Když se užívá moudře, přináší člověku potěšení, možnost volby, sílu, důstojnost a mnoho dalšího. Ale když se jeho moc zneužije, výsledky mohou být matoucí, ponižující, příliš nákladné... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Brian Jacques  ·  Albatros (2012)
Jak to dopadne s milou a ochotnou dívenkou, která při dobrovolné pečovatelské službě okrádá staré dámy o drobné cennosti? Dokáže se zakřiknutý nováček postavit bandě starších spolužáků, kteří šikanují celou školu a s nimiž si nevědí rady ani... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
David Almond  ·  Albatros (2015)
Snili jste někdy o tom, že utečete k cirkusu? Stanleymu Pottsovi se to podaří. A co víc, zjistí, že má údajně velmi zvláštní schopnost: dovede se potápět s piraňami, aniž by mu ublížily. Najde v sobě Stanley odvahu svůj zvláštní dar využít? A najde si... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Herman Wouk  ·  Argo (2014)
Jak to vypadá, když se jeden australský miliardář rozhodne natočit film o Mojžíšovi? Přemluví producenta, sežene nadějnou mladou režisérku a scenáristku v jedné osobě a všichni se můžou pustit do práce. Tedy až najdou někoho, kdo by se hodil... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
12.
Florence Parry Heideová  ·  Albatros (2015)
Malý Trivoj vlastně zas tak malý není, asi tak nějak jako ostatní děti. Jednoho dne se však začne zničehonic zmenšovat. Rodiče mu to samozřejmě nevěří a nedají si vymluvit, že to není další z jeho lumpáren. Trivojovo náhlé smrsknutí nepotěší ani... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Ruta Sepetys  ·  CooBoo (2013)
(4)
Píše se rok 1941. Lině je patnáct let a těší se, že po prázdninách půjde na uměleckou školu. Ale jednoho večera k nim domů vrazí sovětská tajná policie a společně s její matkou a malým bráškou ji odvlečou pryč... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Dave Eggers  ·  Plus (2015)
(9)
Mae Hollandová získala práci v Circlu, nejsilnější internetové společnosti na světě, a nemůže uvěřit svému štěstí. Otevřely se jí tím nejen dveře do světa milých a pracovitých lidí, ale i sportovních klubů, skvělých restaurací a luxusu. Zaměstnanci... (více o knize)
Naše cena: 349 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Pospěšte, abyste přečetli nejlepší knihy. Není jich mnoho a může se státi, že váš život uplyne, než-li je přečtete. (Henry David Thoreau)
Kávička