Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Pavel Medek

Od překladatele Pavel Medek máme v nabídce 39 titulů

1.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #9 (820)
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam... (více o knize)
Naše cena: 346 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme ihned
2.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ TOP #75 (552)
Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
3.
J.K. Rowling a Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ (7)
Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
4.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2013)
NA SKLADĚ (73)
Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
5.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2008)
NA SKLADĚ (1828)
Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
6.
Paul Hoffman  ·  Knižní klub (2016)
Svatyně vykupitelů je bezútěšné místo, kde není vítaná naděje ani radost. Právě zde ale žije čtrnáctiletý Thomas Cale – výjimečně schopný, ale také uzavřený mladík, s nímž má své plány samotný vůdce vykupitelů. Cale neví, jaký byl jeho život před tím... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2013)
NA SKLADĚ (143)
Šestý díl příběhů Harryho Pottera. Jak naznačuje závěr pátého dílu Harry Potter a Fénixův řád, o napínavé dobrodružství nebude nouze. Jedna z hlavních postav bude zavražděna a moc Lorda Voldemorta nadále stoupá... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2010)
NA SKLADĚ (66)
Čtvrtý školní rok v Bradavicích není o nic méně napínavější a divočejší než ty předchozí. Ještě před jeho začátkem se zapálený fanoušek Harry zúčastní spolu s Weasleyovými mistrovství světa ve famfrpálu, v jehož závěru se mu na obloze objeví znamení zla.. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
9.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2012)
(66)
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč?... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Dan Simmons  ·  BB/art (2016)
(26)
Terror, je ve všech smyslech toho slova „mrazivý“ horor, vycházející z historických událostí. Simmons jako kulisu svého příběhu použil výpravu sira Franklina, která se roku 1845 vydala hledat tzv. severozápadní cestu a jejíž osud je dodnes zahalen... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
J.K. Rowling a Kennilworthy Whisp  ·  Albatros (2013)
(7)
Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve starověku, jak se objevila Zlatonka, jakými proměnami prošel famfrpál od 14. století... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
George R.R. Martin  ·  Plus (2014)
(2)
George R. R. Martin se bravurně pohybuje ve všech žánrech literární fantastiky. Jeho fantasy ságu Píseň ledu a ohně znají miliony fanoušků po celém světě, i díky jejímu zdařilému převedení do podoby televizního seriálu Hra o trůny... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
13.
Orson Scott Card  ·  CooBoo (2013)
(6)
V okamžiku, kdy desetiletý Ivan narazí v hustém lese Karpat na tajemnou mýtinu, se jeho život navždy změní. Na vrcholu podstavce uprostřed mýtiny spatří ležet krásnou zakletou princeznu Katarinu, kterou hlídá tajemná nestvůra, jež ho zažene na útěk... (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
14.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2018)
(73)
Napětím a nervozitou byly poznamenány už prázdniny a hned od začátku pátého ročníku přichází jeden otřes za druhým: na bradavické škole totiž z vůle Ministerstva kouzel došlo k závažným změnám a atmosféra strachu houstne každým dnem víc a víc... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 3. 2018
15.
Michel Faber  ·  Odeon (2014)
(5)
Isserley vyjíždí denně z farmy ve své červené toyotě a křižuje silnici Skotskou vysočinou. Hledá stopaře - zásadně muže. Nezáleží na věku, chlapík musí být urostlý a svalnatý: vhodný je osamocený či rozvedený, bezdětný a nezaměstnaný... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Robert E. Howard  ·  Albatros (2010)
(1)
Povídky v této sbírce shrnují hororové příběhy, které Robert E. Howard napsal v letech 1925 - 1932, tedy od počátku své tvorby až na práh třicátých let, kdy se stal jedním z nejoblíbenějších autorů amerických magazínů věnujících se fantastice... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Adrienne Barbeau a Michael Scott  ·  Albatros (2008)
(2)
Dnes už téměř šedesátiletá Adrienne Barbeau je bývalou hvězdou několika málo „áčkových“ a celé řady „béčkových“ hororů a sci-fi filmů. Spolu se znalcem hollywoodských reálií Michaelem Scottem vytvořila neobvyklou kombinaci policejního thrilleru a ... (více o knize)
Naše cena: 97 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2018)
(180)
Potterovská fantasy-sága se uzavírá, sedmým dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů – Harry, Hermiona a Ron – tentokrát do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 6. 2018
19.
Otto Penzler (editor)  ·  Plus (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Black Mask je legendární americký magazín, který v době své největší slávy ve dvacátých a třicátých letech 20. století vydával první práce Dashiella Hammetta, Raymonda Chandlera, Erlea Stanley Gardnera a dalších skvělých... (více o knize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
20.
Mike Resnick  ·  Argo, Triton (2013)
(1)
Říká se, že jeho otcem byla kometa a matkou kosmický vítr, že žongluje planetami, jako by to byla pouhá peříčka, a zápasí s černými dírami jen tak pro radost a lepší chuť k jídlu. Říká se, že jeho oči planou zářivěji než nova... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih. (Thomas Carlyle)
Kávička